úvod blog Radosti i strasti v pánevní oblasti - psychosomatika Františka Janečková

Radosti i strasti v pánevní oblasti - psychosomatika Františka Janečková

Záznam rozhovoru se zkušenou psychosomatičkou Františkou Janečkovou, která pomohla i mě objasnit nejedno téma. 

Tento záznam byl pro vás, kteří jste v mé databázi ZDARMA. Mohly jste se ptát na cokoli, se týkalo trablů v pánevní oblasti. Mělo to být na hodinu, ale dotazů bylo takové množství, že to nakonec bylo na 1,5 h. 

  • Probraly jsme témata: prolaps dělohy, rektokéla, cystokéla, bolestivá a silná menstruace, bolest zápěstí, kolen, kyčlí, SI, bederky, cysty na Bartoliniho žláze, gynekologické záněty, endometrióza, napětí pánevního dna, povolené i stažené pánevní dno, záněty močového měchýře a ledvin, nachlazení, zablokovávání SI, výhřezy meziobratlových plotének, stresová inkontinence, ucpaný nos, hmatatelné nálezy v prsou... A spoustu dalšího, jen tak mezi řečí....

Líbílo se vám video? Klikněte nahoře na: To se mi líbí, tím mi dáváte zprávu o vaší spokojenostiDíky 

Jen dnes:

jedinečná příležitost

Získejte záznam mé přednášky Pánevní dno jako nové ze cenu 120 Kč.

Tuto přednášku běžně nabízím za 270 Kč, ale pro vás je nyní za 120 Kč.

Využít nabídku: ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE