úvod blog 37. Pohyb-IN-ky - OBLEČENÍ a jeho vliv na funkci NEJEN pánevního dna

37. Pohyb-IN-ky - OBLEČENÍ a jeho vliv na funkci NEJEN pánevního dna

Tohle vám ani na rehabilitaci neřeknou. Nosíte kalhoty, legíny, džegíny, šaty, sukně? Máte na sobě raději obepnuté nebo volné oblečení? Jaké spodní prádlo je ve vašem prádelníku v převaze? A kdy jste bez? 

Víte, že i tohle všechno má vliv nejen na funkci pánevního dna, ale také na scelování diastázy, ale i na dech, páteř atd... Zdá se vám to jako blbost? Tak než to úplně shodíte ze stolu, tak si poslechněte video a pak teprve mluvte o nějakých blábolech. Použijte obyčejný selský rozum.

Nosíte funkční sportovní oblečení pravidelně? Víte k čemu je primárně určeno? Ke zvýšení výkonnosti. Jak se zvyšuje výkonnost? Povzbuzováním. Je pro tělo prospěšné ho pravidelně i kdyby pár hodin denně stimulovat povzbuzovadly?

Co to s tělem udělá v krátké či dlouhé budoucnosti? Ve videu ti jednoduše, srozumitelně a názorně vysvětlím souvislosti.

 

Tohle totiž učím úplně všechny ženy, které přijdou na individuálku a nebo i na kurz pánevního dna. Ještě u mě nebyla žena, která by své pánevní dno v běžném dni používala dobře. A to jako fakt!

A proto jsem se rozhodla z toho udělat kurz. Abych sobě ušetřila čas a nemusela neustále opakovat při prvním setkání to samé a vám peníze. Jedna Individuální lekce u mě stojí 1800 Kč. Kurz, který bude dostupný pro všechny ženy. Nebude drahý, ale bude nesmírně vesmírně užitečný, praktický, jednoduchý a hlavně NEZABERE ČAS, protože čas, ten totiž nemáme, že jo? Tohle se opravdu naučíte snadno samy doma, když víte jak na to a na individuálkách se můžeme věnovat už konkrétním vašim trápením.
 
Nač cvičit a pak se v každodenním životě ničit, no ne?

  • Pravidelná živá vysílání Pohyb-IN-ky, ve kterých dávám další rady pro pohodu nejen těla. Vysílání jsou ZDARMA. Registrace: ZDE

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.