úvod blog Užíváme si pohyb venku

Užíváme si pohyb venku

Cvičení venku pod širým nebem je balzám na tělo i duši, zapadající slunko nás jemně prohřívá, tráva hladí a mírně šimrá do chodidel, stromy šumí a okolo je klid a pohoda, která se každým nádech vlévá i do nás, prostě krása krásoucí. 

Ulevit mysli, osvěžit se pohybem v přírodě je přeci tak krásný čas teď v létě. V HK s Lenkou Holáskovou a v NB nepravidelně se mnou. 

Letos po dlouhé době mě napadlo, že bych si o prázdninách mohla jít občas zacvičit, cítila jsem, že mám chuť. A tak jsem vám to před začátkem léta navrhla, vy jste to taky vzali jako skvělý nápad a krátce poté mi zavolala Lenka Holásková, že letošní léto si užívá v HK a že ráda cvičí venku a tak vypsala několik mnoho lekcí v různých místech po Hradci.

Týýýý jóóóó, to je fakt dobrý nápad, cvičit venku. Ale kde v NB, abych to měla blízko, aby byl klidný prostor, aby byla okolo hezká příroda, stromy, když bude velké slunko, pod kterými bychom se schovali. A… hned mě napadla zahrada MŠ Palackého. V neděli jsme se vrátili z dovolené, v pondělí jsem zašla do školky, kde domluva byla snadná a hned v úterý jsme měli první lekci. Paráda… Cvičit s námi mohou chodit i vaše děti, které mají dostatek prostoru pro své dovádění.

Hned první lekce mě učarovala. Zapadající slunko nás jemně ozařuje, tráva hladí a mírně šimrá do chodidel, oblázky masírují a stimulují akupresurní body, stromy šumí a okolo je klid a pohoda, která se každým nádechem vlévá i do nás, prostě krása krásoucí.

Cvičení venku pod širým nebem je balzám na tělo i duši a to doslova. Už jsme měly dvě lekce a pokaždé mi nějaká žena napsala, jak se jí po cvičení udělalo tááák dobře. Mě totiž taky. Je to tam totiž takové kouzelné J. Děkuji Leni za inspiraci cvičit venku.

Chcete se přidat? Sledujte tuto stránku: Přehled kurzů

Hradečáci kupte si hooodně zvýhodněný balíček 10+2 za 700 Kč. Mrkněte na něj zde: Letní cvičení v sadech, parcích a u vody s Lenkou Holáskovou 

 

Těšíme se na vás Lenka a Joli

Přihlášky na cvičení v HK: Letní cvičení v sadech, parcích a u vody s Lenkou Holáskovou

Přihlášky na cvičení v NB: Letní cvíčo v zahradě MŠ Palackého