úvod blog Cvičební lekce: rozdíl mezi streamem a zoomem

Cvičební lekce: rozdíl mezi streamem a zoomem

Dostala jsem zajímavý dotaz: Joli, chci s tebou cvičit, vybírám z tvých kurzů, zajímají mě tvé online lekce. Jaký je rozdíl mezi lekcemi na streamu a na ZOOMu? Proč je cena tak rozdílná?

A tak jsem se rozhodla to vysvětlit ve videu. Jaký je rozdíl a jaké výhody přináší stream a co získáváte na lekcích na zoomu.

  • Víc jak 35 let vedu pohybové lekce pro podporu funkčního pánevního dna a dechu, scelování břišní stěny, zdravé páteře i všech ostatních kloubů i chrupavek.

Abych své lekce zpřístupnila i širší veřejnosti začala jsem lekce streamovat, ale také jsem otevřela ZOOMové lekce.
V obou případech jste se mnou živě v daný čas a můžete navíc být součástí skupiny a využít její i moji sílu, zažít autentičnost přenosu. Protože nejen mé nasměrování v danou chvíli je na pohyb, ale také na vás všechny připojené. Více ve videu:

Bylo to dostatečně vysvětleno? Pochopili jste? Díky za komentář u videa, nebo za kliknutí nahoře u příspěvku na: To se mi líbí. Dáváte mi tím najevo vaši spokojenost. 

Chceš vidět ukázkové lekce?

Shlédni ukázkovou streamovanou lekci a ZOOMovou lekci: ZDE


Chcete se přidat do kurzů Smysluplného pohybu?

Přidat se mít všechny záznamy pro sebe napořád, možnost je stále.

Pokud se vám video líbilo, dejte nahoře na stránce: To se mi líbí, tím mi dáváte zprávu o vaší spokojenostiDíky

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE