úvod blog Broukání pomáhá pánevnímu dnu, břišní stěně i páteři

Broukání pomáhá pánevnímu dnu, břišní stěně i páteři

Takové obyčejné broukání a co dokáže v našem těle za divy. Broukání rozvibrovává, prokrvuje, uvolňuje i aktivuje.

Broukejte si během dne a udělejte dobře svému pánevnímu dnu, břišní stěně i své páteři. Broukání stimuluje pánevní dno a pozvedá ho. Pomáhá scelovat diastázu, protože se mimo jiné aktivuje hluboký příčný břišní sval.  

A jestli si nejste jistí, že během broukání vám funguje pánevní dno a nebo i břišní stěna, tak jak má, tak si udělejte test.

ZDARMA test: ZDE

Užijte si video a pokud se vám video líbí klikněte na ODEBÍRAT na mém YouTube kanálu: ZDE

A tady už slibované video:

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE