úvod blog O dechu, ledvinách, pánevním dnu, diastáze a smysluplném pohybu....

O dechu, ledvinách, pánevním dnu, diastáze a smysluplném pohybu....

Rozhovor měl být původně o dechu a jeho působení na ženské zdraví. Nakonec jsme se zasekly u dechu a ledvin, ale ony vlastně ledviny souvisí s naším zdravím docela dost. Poslechněte si, jak dech ovlivňuje i funkci ledvin. 

 

Už jste si vyzkoušeli, zda-li vaše břišní stěna funguje v souladu se scelováním diastázy (rozestupu břišní stěny) i při kýchání, zakašlání, smíchu? 

Udělejte si test ZDARMA:

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE