úvod blog Bolavá záda - stres, strach, napětí

Bolavá záda - stres, strach, napětí

Napětí, stres, ale také strach naše tělo uvádí do napětí a tím rozhodně trpí naše páteř a bolívávají nás záda. Rada ve videu.

  1. Vnímáte, že jste ve stresu? Zastavte se, klidně se nadechněte a nechte stres z těla ztéct.
  2. Vlastně vám vůbec nedochází, že jste ve stresu? Zastavte se o to častěji a položte si otázku: Jsem v klidu, nebo jsem ve stresu? Podle toho co zjistíte, postupujte k bodu 1. nebo pokračujte ve své bohulibé činnosti dál.

✦ Bolívá vás páteř a už vás to nebaví? Klikněte sem: ZÁDA v POHODĚ

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE