úvod blog Rozhovor | Zázrak pro naše zdraví - NOPAL

Rozhovor | Zázrak pro naše zdraví - NOPAL

V našem domě otevřela firma Náš chléb prodejnu a já tam potkala majitele patentu na nopalové pečivo. Víte co je nopal? Já do teď nevěděla.

Pan Vladimír Komárek mi vše vysvětlil a já byla nadšena. Nopal je druh opuncie a má blahodárné účinky na naše zdraví. Je to obrovský zdroj vlákniny, mimo jiné pomáhá řešit cukrovku, také blahodárně působí na náš střevní mikrobiom. Více v krátkém videu.

Nechte se obohatit.

Staráte se o sebe dobře. Zajímáte o to co jíte, o kvalitu stravy, množství, pohyb atd... VÝBORNĚ!!!.

Napadlo vás podívat se také na kvalitu svého způsobu dýchání? Víte, že až 83 % lidí a to i sportovců má disfunkční dechový vzor? A to je fakt zádrhel. V čem? Protože i to může být důvod bolestí páteře, nefunkčního pánevního dna, diastázy, ale také astmatu, dušnosti, tísni na hrudi. 

Nechte se inspirovat ZDE: Opačná funkce bránice je běžnější než se zdá

Líbí se vám video? Klikněte nahoře na: To se mi líbí, tím mi dáváte zprávu o vaší spokojenostiDíky 

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE