úvod blog 35. Pohyb-IN-ky - Tlumící léky na bolest....

35. Pohyb-IN-ky - Tlumící léky na bolest....

na zklidnění, ale i povzbuzení ovlivňují funkci svalů v těle, tím pádem i svalů pánevního dna. Tohle mám vypozorované za léta praxe s klientkami. Samotnou mě tohle zjištění překvapilo...

Jen se zamysli, jak tlumící léky v těle fungují, co je jejich cílem. Ve videu jsem popsala pár příběhů z praxe i ze svého osobního života. 

A i tentokrát se můžeš těšit na cvičení. Něco pro krční a hrudní páteř, lopatky a celé paže... Jo a praktická přednáška Funkční den pro ženy a ostatní přednášky: TADY

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Cvik: ve stoje úklon jedna ruka se vytahuje nahoru ke stropu a druhá k zemi

#jolananovotna #pilates #pohyboteka #cvičení #pánevnídno #funkcnidechprozeny