úvod blog 39. Pohyb-IN-ky - Prohlédni si kurz uvnitř + otázky a odpovědi

39. Pohyb-IN-ky - Prohlédni si kurz uvnitř + otázky a odpovědi

Zvažuješ nákup kurzu Tréninkové 8 minutovky pro Pánevní dno v každodennostech, ale nejsi si jistá, že je kurz pro tebe, že by ti k něčemu byl? Ale možná jsi jen zvědavá... Psss... to já bývám taky, takže v pohodě... Pojď se mrknout dovnitř.

Ale protože se sešla celá řada otázek jestli je kurz vhodný při inkontinenci, nebo že je ti už hodně let. Jak často cvičit, pro koho se nehodí, v čem pomůže.... Tak i na ně jsem v druhé polovině videa odpovídala.

Takže Maruško, Emilko, Lindo, Hani, Lído, Petro, Jitko a vy všechny ostatní.... svých odpovědí jste se dočkaly. 

Možná ses taky chtěla zeptat, ale přišlo ti to blbý, to nevadí. Odpovědi si poslechni taky. Během vysílání vyvstala ještě jedna zásadní otázka, kterou mi sice žádná žena nepoložila, ale položila jsem si ji sama sobě. Pro koho se kurz nehodí. A tahle otázka mě opravdu zaneprázdnila a i na ní jsem nakonec našla odpověď. Vše ve videu.

  • Nač cvičit a pak se v každodenním životě ničit, no ne?
 

BONUSY.... jen do 22. 6. 2024.... 

  • Pravidelná živá vysílání Pohyb-IN-ky, ve kterých dávám další rady pro pohodu nejen těla. Vysílání jsou ZDARMA. Registrace: ZDE

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.