úvod blog 26. Pohyb-IN-ky - cvičení pánevního dna

26. Pohyb-IN-ky - cvičení pánevního dna

Věděly jste, že nohy jsou dokonalým stimulátorem pro funkční pánevní dno? Ukázala jsem vám, jak na to. A taky krátká ukázka, jak vypadají svaly pánevního dna.

Rovněž jsme si ujasnily, že přerušované močení už opravdu nepatří k posilování pánevního dna, ale spíš naopak. Během vysílání jsme si spolu zacvičily - jednoduché cvičení pro propojení svalů svalů pánevního dna a nohou.

Připrav si tvrdší židli a zacvič si se mnou taky. Jo a až si zacvičíš, napiš mi, jak ti to šlo, buď pod video do komentáře, nebo na FB.

  • Jdu se napsat komentář, jak mi to šlo, pod video: ZDE
  • Jdu napsat komentář, jak mi to šlo, do FB skupiny: ZDE

  • Cvičební ➓ 10 minutovky pro funkční a zdravé pánevní dno, KLIKNI ZDE

  • Pravidelně vysílám živě, kde dávám další rady pro pohodu těla. Vysílání jsou ZDARMA. Registrace: ZDE

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.