úvod blog Co je Loona dance?

Co je Loona dance?

Taneční meditace pro ženy. Pro koho je? K čemu je dobrý? Jaký to je tanec? 10ti minutové video s lektorkou tanečního konceptu Loona dance Ilonou Víznerovou.

Jak je o mě známo miluju cvičení, pohyb, ale čím déle cvičím, tím více mi také dělá dobře i tančit. Byla jsem na latině pro ženy, ale není to už pro mě. Potřebuji to už jinak. Tím neříkám, že je latina pro ženy špatně, ale mě dělá dobře už jiný tanec. Pusťte si 10 minutové video, které jsem natočila s lektorkou Loona dance Ilonou Víznerovou. Co je a k čemu je tanec Loona dance pro ženy dobrý.

 

Získaly jste jasno o tom co je LOONA DANCE? Klikněte nahoře na: To se mi líbí, tím mi dáváte zprávu o vašem názoru. Díky 

Nebo:

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

 

 

 

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE