úvod blog Co je Smysluplná chůze?

Co je Smysluplná chůze?

Co se v těle při chůzi má dít a neděje? Pak není divu, že nás bolí záda, pánevní dno spí a břišní stěna vůbec nechápe, že by měla být součástí. Proč? 

Protože v naše těle přestala fungovat spolupráce, chybí svalová inspirace, na kterou by měla navázat reakce.

Video je záznam živého vysílání.

Jsem Jolana Novotná, pohybová specialistka v oboru víc jek 35 let. Zaměřuji se: na pánevní dno, scelování diastázy, páteř bez bolesti a funkční nohy. To vše propojuji do chůze, aby byla tím k čemu byla určena.

  • Chceš, aby i tvá chůze byla Smysluplná? 5 denní hra ZDARMA: Dej chůzi šanci je tu pro tebe.

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na funkční pánevní dno, scelování diastázy, dech a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka Oxygen Advantage. Jsem senzitivní a tvořivá obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování, v 50 letech jsem se naučila na snowboardu a žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“. Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz