úvod blog Komplexní řešení pro pánevní dno, břišní stěnu v celku...

Komplexní řešení pro pánevní dno, břišní stěnu v celku...

Jednoduché řešení pro funkční pánevní dno, břišní stěnu v celku i páteř v pohodě a to vše podpořené funkčním dechem dle vědecké dechové metody Oxygen Advantage, která prokazatelně obnovuje klouby, svaly, vazy, chrupavky....

Bezkonkurenční nabídka: 

Komplexní řešení pro pánevní dno, břišní stěnu v celku, páteř v pohodě

  • platná pouze do 14. 9.
  • 3 pohybové lekce 
  • za 100 Kč

Získat 3 pohybové lekce za 100 Kč: ZDE

Lekce jsou: pro podporu funkční břišní stěny, zdravého pánevního dna i spokojených zad. Vše podepřeno funkčním dechem (metoda Oxygen Advantage) která má vědecky prokázané výsledky, které urychlují hojení i regeneraci.

  • Klienti, kteří ke mě chodí cvičit za 1 lekci platí 170 - 220 Kč, vy ji nyní můžete získat 3 lekce za 100 Kč

Zajímavost: V roce 2014 Helen Bradley a Joseph Esformes provedli studii ohledně vztahu poruch dechového vzoru a funkčního pohybu. Studie prokázala:

Pokud není napraveno dýchání, nemůže být napraveno žádné jiné pohybové schéma. Zjednodušeně: pokud nebudu funkčně dýchat, tak můžu cvičit jakkoli dobře, ale stav se trvale nezlepší.

Více o této možnosti ve videu

Líbí se vám má nabídka? Klikněte nahoře na: To se mi líbí, tím mi dáváte zprávu o vaší spokojenostiDíky 

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE