úvod blog ROZVÍJEJ TO DOBRÉ | Koučovací kartička pro ZÁDA v POHODĚ - 7. lekce

ROZVÍJEJ TO DOBRÉ | Koučovací kartička pro ZÁDA v POHODĚ - 7. lekce

Protože nejen cvičením a rozpohybováváním se tělo, potažmo záda léčí, ale také potřebujeme ve svém životě něco změnit. Protože tělo je jen prostředníkem pro komunikaci. Na co se zaměřit v 7. týdnu kurzu Záda v Pohodě?

Téma tohoto týdne je: ROZVÍJEJ TO DOBRÉ

Vzpomínáte na téma 5. lekce? Tam byla kartička Hledej to dobré, a dělaly jsme si seznam co na sobě dobrého najdeme. A tak teď to budeme rozvíjet. Ale také můžeme i tuto kartičku vidět jako čas na chválení. Ve videu ti názorně ukáži, jak každé ráno jednoduše zorganizuju všechny své vnitřní hlasy a dám jim 1 úkol, který oni pak plní.

Pohyb s láskou a úsměvem nejen v tělocvičně.

✦ Bolívá vás páteř a už vás to nebaví? Klikněte sem: ZÁDA v POHODĚ

Všechny články a mé příběhy se zády na jednom místě: ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE