úvod blog 40. Pohyb-IN-ky - příprava na léto + odpovědi na otázky

40. Pohyb-IN-ky - příprava na léto + odpovědi na otázky

5 užitečných rad na prázdniny nejen pro pánevní dno, ale i pro seknutý záda. Odpovědi na vaše otázky. Rady, doporučení, zkušenosti z praxe.

Odpovědi na otázky: 

? Co je za problém, když žena čůrá a dočůrá a pak najednou se během maličké chvilky - ještě při tom sezení na WC, spustí malý pramínek moče?

? Lze odstranit nebo zmírnit stresovou inkontinenci?

? Nedokážu si sednout do dřepu a přitom stát na celých ploskách nohy, pouze na špičkách. Pro stoj na ploskách se musím něčeho držet, jinak přepadnu dozadu. Je možné k tomu jen podle tohoto popisu poradit nějaký cvik na vylepšení, pokud je to vůbec vhodné nějak napravovat a protahovat?

? Cítím často stažený hrudník, jako bych se nemohla donadechnout. Když jdu jsem hned zadýchaná, nevím co s tím?

Po odpovědích jsem vám dala 5, ale vlastně 6 rad na prázdniny především ze svého života...

  • Pravidelná živá vysílání Pohyb-IN-ky, ve kterých dávám další rady pro pohodu nejen těla. Vysílání jsou ZDARMA. Registrace: ZDE

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.