úvod blog 24. Pohyb-IN-ky - Vánoční speciál - otázky a odpovědi

24. Pohyb-IN-ky - Vánoční speciál - otázky a odpovědi

Optej se mě na co chceš, na co vím odpovím. Sešla celá řada otázek týkající se nejen témat pánevního dna, scelování diastázy, ale také dotazů na mou osobu, mé soukromí.  

Záznam vysílání si pusťte tady. Ještě jsem neodpověděla na 2 otázky. Ty natočím jako samostatné video a přidám ho sem na stránku.

Moji milí, toto bylo letošní poslední společné živé vysílání. Přeji vám, krásné vánoční svátky, spokojenost, pohodu, klid a mír v duši, srdci i těle.

Těším se na další vysílání, které bude 10. 1. v 18:00. A jaké bude téma? Nechte se překvapit.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.