úvod blog Funkční pohyb pro záda v pohodě | Proč tě bolí záda?

Funkční pohyb pro záda v pohodě | Proč tě bolí záda?

V tomto vysílání ti jednoduše a názorně ukáži, jak v těle funguje hluboký stabilizační systém. Co ho ovlivňuje a jak ho můžeš ovlivnit ty nejen cvičením zad. 

Mít představu co a kde se v našem těle nachází ti pomůže, při cvičení. Tam kam zaměřuješ pozornost, tam se dějí divy, to místo se snadněji uzdravuje. Z představy se stává realita.

Probrali jsme jak s bolavými záda souvisí funkční dech a pánevní dno, břišní stěna - diastáza, vbočené palce, spadlé klenby nohou.

Všechna videa a články týkající se Funkčního pohybu pro Záda v Pohodě na jednom místě v záložce: ZÁDA v POHODĚ

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE