úvod blog TANCUJ | Koučovací kartička pro ZÁDA v POHODĚ - 9. lekce

TANCUJ | Koučovací kartička pro ZÁDA v POHODĚ - 9. lekce

Protože nejen cvičením a rozpohybováváním se tělo, potažmo záda léčí, ale také potřebujeme ve svém životě něco změnit. Protože tělo je jen prostředníkem pro komunikaci. Na co se zaměřit v 9. týdnu kurzu Záda v Pohodě?

Téma tohoto týdne je: TANCUJ

Tanec je projev radosti, oživuje tělo, rozproudí lymfu, přinese dobrou náladu.

Sáhněte si do svědomí, jak často tancujete? A proč teď někdo říká, že ho to nebaví? Za mě je to jen výmluva a lenost. Jsme pohodlní se zvednout a něco tak jednoduchého, jako je zatancovat si, zablbnout, vyřádit, vyklepat, zazpívat, rozvibrovat tělo i hlasivky, rozproudit se, udělat.

  • Výzva: vyberte si každý den 3 písníčky a zatancujte si na ně. Je jedno jestli budou každý den stejné, nebo jiné. Prostě zvedněte zadek a rozhejbejte se. 

✦ Bolívá vás páteř a už vás to nebaví? Udělej pro svá záda víc než jsi kdy udělala. Klikněte sem: ZÁDA v POHODĚ

Všechny články a mé příběhy se zády na jednom místě: ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE