úvod blog Relaxace, Regenerace, PREVENCE!!!

Relaxace, Regenerace, PREVENCE!!!

Co funguje mě, aby mě nebolely svaly po sportu? Mentální nastavení. Ve videu dávám své 2 TOP návody:

  • Jak se připravuji i na celodenní sportování.
  • Jak se regeneruji, uzdravuji, nejen po sportování.

Jak s tím vším souvisí dech?

Jak se dýcháním ústy a zrychleným dechem, hyperventilací vyčerpáváme a své tělo naopak zbavujeme kyslíku, na místo abychom si ho doplnili?

Dávám vám k dispozici záznam živého vysílání, který probíhal na mém YouTube kanále, přidejte se k odběru.

Klikněte na odebírat: ZDE

 

Bolí vás záda, vyzvedněte si u mě na webu Blahodárnou masáž. Během pár minut sami sobě ulevíte od bolesti bude vám opět blaze.

Zdarma ZDE: Blahodárná masáž

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz

Pravidelně vysílám a dělím se o své postřehy, dávám rady a inspirace pro zdravý pohyb, ale také své uvědomění ve FB skupině a na mém YouTube profilu přidejte se a dejte odebírat:

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE