úvod blog ODPOČÍVEJ | Koučovací kartička pro ZÁDA v POHODĚ - 6. lekce

ODPOČÍVEJ | Koučovací kartička pro ZÁDA v POHODĚ - 6. lekce

Protože nejen cvičením a rozpohybováváním se tělo, potažmo záda léčí, ale také potřebujeme ve svém životě něco změnit. Protože tělo je jen prostředníkem pro komunikaci. Na co se zaměřit v 6. týdnu kurzu Záda v Pohodě?

Téma tohoto týdne je: ODOPOČÍVEJ

AHA? Odpočívej je také, dělej něco jiného než běžně děláš. Sedíš? - pak se běž procházet... Jsi v jednom kole a nemáš čas ani sama na sebe, vlastně ani vydechnout?

ZASTAV!

  • Ber to jako medicínu: 3x denně před jídlem.

  • Aspoň na chvíli, na 1 minutu se zklidni a zaposlouchej do sebe, udělej 6 pomalých tichých nádechů a ještě pomalejších výdechů. Udělej to 3x denně a tvé tělo ti bude vděčné.

Pohyb s láskou a úsměvem nejen v tělocvičně.

✦ Bolívá vás páteř a už vás to nebaví? Klikněte sem: ZÁDA v POHODĚ

Všechny články a mé příběhy se zády na jednom místě: ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE