úvod blog 31. Pohyb-IN-ky - Rady ani cvičení nepomáhají? - 2. díl

31. Pohyb-IN-ky - Rady ani cvičení nepomáhají? - 2. díl

Čas od času za mnou chodí klientky se slzami v očích, někdy se vztekem, někdy frustrované, někdy už v úplné beznaději. Ale většinou je to takový mix všech těch pocitů. Však to znáte když se snažíte, dáváte tomu všechno co můžete a výsledky se nedostavují.

Taky se ti to stalo? Cvičila jsi správně a přesně podle rad, dodržovala jsi doporučené množství opakování, dělala jsi všechno možné, ale výsledky byly jen malé nebo skoro žádné? Nebo se to snad občas i zhoršilo? Lámeš si hlavu nad tím, kde je zakopanej pes? 

  • Objasnila jsem další 3 témata, která náš vysněný úspěch oddalují. A hned 1. téma je často opomíjené a především nedoceněné a to je fakt škoda!!!! 

I v tomto vysílání jsem ukázala cvik. Udělá dobře vaší krční páteř a zastabilizuje a posilní lopatky. Protože lopatky to jsou naše křídla a pokud jsou jakkoli rozštelované, pak se není čemu divit, že je náš rozlet i rozhled omezený.

Asi 2 minuty nefunguje zvuk, ale pak už je to OK. :-) 

  • Pravidelná živá vysílání Pohyb-IN-ky, ve kterých dávám další rady pro pohodu nejen těla. Vysílání jsou ZDARMA. Registrace: ZDE

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Cvik posilování dolních fixátorů lopatek ve stoje

#jolananovotna #pilates #pohyboteka #cvičení #pánevnídno