úvod blog CO SE TI LÍBÍ | Koučovací kartička pro ZÁDA v POHODĚ - 1. lekce

CO SE TI LÍBÍ | Koučovací kartička pro ZÁDA v POHODĚ - 1. lekce

Protože nejen cvičením a rozpohybováváním se tělo, potažmo záda léčí, ale také potřebujeme ve svém životě něco změnit. Protože tělo je jen prostředníkem pro komunikaci. Na co se zaměřit v 1. týdnu kurzu Záda v Pohodě?

 Naše duše (intuice) s námi mluví skrze tělo. Zastávám názor JSME DUŠE, KTERÁ MÁ TĚLO. 

Cvičení je základ, ale bez nahlížení do sebe to pro Záda v pohodě je málo. Posiluj, protahuj, měň pohybové stereotypy, ale také posiluj, protahuj, měň i své myšlenkové vzory.

Pro snadnějšímu pochopení co mi duše, nebo intuice (název použijte, jak je vám milo) chce říct, co mám změnit, udělat jinak, aby mě třeba záda nebolela, už léta využívám rad kartiček.

Téma tohoto týdne je: CO SE TI LÍBÍ

✦ Bolívá vás páteř a už vás to nebaví? Klikněte sem: ZÁDA v POHODĚ

Všechny články a mé příběhy se zády na jednom místě: ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE