úvod blog Rýma, ucpaný nos, zahlenění

Rýma, ucpaný nos, zahlenění

Dobrý den paní Novotná, asi před čtrnácti dny jsem měl silnou rýmu, ucpaný nos a dutiny.  V noci jsem moc nespal. Takovou rýmu jsem snad nikdy před tím neměl.

Už to trvalo asi týden a nezlepšovalo se to, zrovna byl víkend a já zvažoval, jestli si nemám zajít na pohotovost pro nějaké léky. Při tom jsem ještě brouzdal na internetu a hledal nějaké informace a rady jak si pomoct sám a při tom jsem narazil na Vaše video na YouTube, ve kterém popisujete, jak si pomoct při ucpaných dutinách.
 
Takže jsem si udělal masáž dutin podle Vašich pokynů a pak jsem začal mručet a naklánět hlavu ze strany na stranu a najednou mi v čele zapraskalo a spustila se mi rýma, takže jsem smrkal a smrkal a dutiny a nos se mi krásně uvolnily a v noci už jsem zase mohl spát.
 

Tímto Vám chci poděkovat za Vaše video, které mi úžasně pomohlo od ucpaných dutin. Jako poděkování Vám posílám na účet co máte na vašich webových stránkách 300,- Kč ať si můžete koupit třeba čokoládu. S přátelským pozdravem Zdeněk Sláma.

Mrkněte na video. Jednoduché praktiky pro uvolnění nosu, dutin i zahlenění, rozpuštění rýmy .... Nos je důležitý orgán a když je neprůchodný, tak nám to nejen znepříjemňuje život, ale hlavně znemožňuje používat ten nejsnadněji dostupný lék, což je NO. Ve videu dostanete několik praktických rad, jak si s rýmou poradit. 

 

Pravidelně vysílám a dávám další rady, doporučení a inspirace.... Přihlas se na vysílání Pohyb-IN-ky. Vysílání jsou ZDARMA. Registrace: ZDE:

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Přečtěte si další článek: VĚDECKÝ OBJEV STOLETÍ

co přináší chůze mě? Chůze jako terapie: ZDE