úvod blog Slavnostní zakončení ZDARMA víkendu v kurzu ZÁDA v POHODĚ

Slavnostní zakončení ZDARMA víkendu v kurzu ZÁDA v POHODĚ

Závěrečné setkání a shrnutí celého víkendu, odpovědi na dotazy, LOSOVÁNÍ 3 výherkyň, MEDITACE, doporučení co a jak dál + bezkonkurenční nabídka pokračování.

Záznam závěrečného živého vysílání.

 • Rozloučily jsme se s víkendem ZDARMA v kurzu Záda v Pohodě.
 • Podělily jsme se o zkušenosti, zážitky
 • Odpověděla jsem na dotazy,
 • Nabídla možnost mít video kurz na mnohem delší čas a udělat pro svá záda víc, než jsi kdy udělala.
 • Věnovala 3 pro tvá záda podporující Bonusy, platné do 15. 3. 2023
 • Proběhlo LOSOVÁNÍ výherkyň.
 • Další BONUS - má ranní meditace 

Následný den po vysílání mi přišla tato krásná zpráva: "Jolanko, dnes ráno jsem zhlédla záznam (včera jsem se přihlásila až po půl hodince tvého vysílání) a musím říct, že jsem ráda, že jsem to udělala. Propojení se zemí a vesmírem a pak se sebou - no wau. Cítím se lehce a v oblacích a mám pocit, že dokážu všechno na světě. Zahrnu to do své každodennosti. Víkend s tebou byl báječný. Děkuju.... Verča"

 

Něžně, časově ohraničená, podporující nabídka platná do 15.3. do půlnoci.

Rozhodni se a kup do 15. 3. 2023 do půlnoci a získej 3 hodnotné BONUSY:   

 1. Přístup ke kurzu na 5 let / nyní je na 1 rok
 2. K video kurzu získáváš ZDARMA přístup i na živé streamové lekce. Pondělky od 18:30 nebo středy od 9:00
 3. Přednášku od světově uznávané psychosomatičky Františky Janečkové – Záda v Pohodě v psychosomatických souvislostech v hodnotě 550 Kč. Co ti tvá záda i jednotlivé obratle chtějí říct. Pro tebe ZDARMA.

Nadchly tě streamy?

Líbí se ti skupinová atmosféra a vyhovuje ti pravidelný řád? Pevný čas. Skvělé, buď se mnou na streamu. Vyber si, který den ti vyhovuje.

Zprávy z právě proběhlého víkendu:

 • Moc krásné cvičení. Onemocněla mi slečna na hlídání, tak jsem se dívala, na můj vkus,  na kurz dost z rychlíku, ale boží. Tvůj ženský, osobitý a celostnější přístup je mi velmi blízký a inspiruje mě k prozkoumávání dalších možností těla.... Děkuju Pavlína
 • lekce NOHY. 10minutovku mám za sebou. Prostě s tebou to je bezva, líbí se mi, jak to vedeš, co u toho říkáš. To prostě nemá chybu. Nejen, že si člověk protáhne tělo, ale i se pozitivně naladí. Super!... Hanďa
 • Joli, děkuju za možnost ochutnat kurz jinak! Zatím jsem sjela 3 lekce a je to paráda. Cvičím s tebou na streamu. Je to tam víc interaktivní, ale zase v tomto kurzu máš víc prostor každý cvik lépe vysvětlit, což pro mě, téměř začátečníka, je docela podstatné. Řekneš mi, co si mám hlídat. Je to pro mě takové víc v klidu. Stream je zase větší legrace. Miluju ten tvůj věčný smích. Ale pokud bych volila znova, tak si asi vyberu tento online, kde mi přijde, že líp chápu, co mám dělat... Ale nejraději bych oba, online i stream. Každopádně děkuju... Jana

Jsem ráda, že jsi mi dovolila tě obohatit mým přístupem k Pohybu s láskou a úsměvem. Jsem šťastná, že mi píšeš své zážitky, a děkuji za všechny tvé postřehy a připomínky.

Tvé zprávy, komentáře, emaily jsou pro mě velkou inspirací a nesmírně mě těší, když se dozvídám, jak ti kurz pomohl, že jsi v sobě odhalila příčinu obtíží svých zad. Má duše plesá, když čtu, že po každé lekci je ti v těle lépe a že v sobě navíc zažíváš klid, spokojenost i radost. Že v sobě nacházíš odvahu se měnit, být k sobě pozornější, vnímavější, laskavější, uctivější, spokojenější i během dne, což se ti promítá i do tvého běžného života.

Pamatuj, že tím že měníš sebe, měníš i okolí. Jsem vděčná, že se přidáváš k mému přesvědčení, že lze sebe samu rozvíjet prostřednictvím radosti, lásky, úsměvu, laskavosti, pohody a nikoli jen pracným lopotěním, drilováním, sekýrováním a utrpením.

Děkuji a bylo mi ctí i potěšením se ti nechat poznat a odhalit.

Měj se skvěle ve svém těle s láskou a úsměvem. Joli

Buďte se mnou v živém kontaktu a přidejte se:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

 

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.