úvod blog 30. Pohyb-IN-ky - Psychosomatika - bolavé MILOVÁNÍ

30. Pohyb-IN-ky - Psychosomatika - bolavé MILOVÁNÍ

Už jste někdy slyšely o Bartholiniho žláze? Co to je a k čemu slouží? Jakou souvislost má tato žláza s životní spokojeností. O tom si povídáme s psychosomatičkou Františkou Janečkovou.

Dozvíte se, jakou zprávu nám tělo sděluje pokud je s Bartholiniho žlázou něco v nepořádku. Ale také, že jistá indície je i to pokud míváte vaginální suchost. 

Jak to poznáme a jakou souvislost má tato žláza s milováním, chutí do života, životní spokojeností i naším partnerským životem. Řekneme si, jaký pohled má západní medicína, a jak to vidí psychosomatika. A otevřely jsme mnoho dalších souvislostí.

Pusťte asi zatím nejzábavnější video a nechte se inspirovat.

  • Kurz Posilování a měření srdeční čakry 13. 4. 2024 ve Vysočanech u Nového Bydžova: Info ZDE

  • Pravidelná živá vysílání Pohyb-IN-ky, ve kterých dávám další rady pro pohodu nejen těla. Vysílání jsou ZDARMA. Registrace: ZDE

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

#jolananovotna #pilates #pohyboteka #cvičení #pánevnídno #psychosomatika #frantiskajaneckova