úvod blog 28. Pohyb-IN-ky - Tohle dostalo i mě!

28. Pohyb-IN-ky - Tohle dostalo i mě!

Pane Bože co jsem to udělala???????? Přepadl mě pocit ztráty, chvílemi mě chytala panika. Šla jsem až na dřeň svou i vaší. Podívejte se na celé video. Uvidíte mé odhalení.

A mimo jiné i v těchto Pohyb-IN-kách najdete jedno zajímavé cvičení pro pánevní dno. Poslouchejte pozorně od začátku do konce. A udělejte všechno podle pokynů. Jo a nešiďte, některá cvičení se dají udělat jen jednou, pak už nemají ten efekt. Však uvidíte.

  • Jdu se napsat komentář, jak mi to šlo, pod video: ZDE
  • Jdu napsat komentář, jak mi to šlo, do FB skupiny: ZDE

  • Cvičební ➓ 10 minutovky pro funkční a zdravé pánevní dno, KLIKNI ZDE

  • Pravidelná živá vysílání Pohyb-IN-ky, ve kterých dávám další rady pro pohodu nejen těla. Vysílání jsou ZDARMA. Registrace: ZDE

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Cvik: kde to cítíš, co se v tobě děje, co to je? 

#jolananovotna #pilates #pohyboteka #cvičení #pánevnídno