úvod blog Myom - psychosomatika Františka Janečková

Myom - psychosomatika Františka Janečková

Myomy patří mezi nejčastější diagnózy v gynekologické praxi. Mohou ženám způsobit řadu obtíží, ale dobrou zprávou je, že děložní myomy mají svá řešení, nejen v medicínské praxi. 

Jaké zprávy vám myom přišel říct?

Nechte se obohatit psychosomatickým pohledem Františky Janečkové.

Registrujte se na živé vysílání s Františkou Janečkovou s tématem: Radosti a strasti v pánevní oblasti a optejte se jí na její pohled na vaše trable. 

REGISTRACE ZDE:

Registrujte se na živé vysílání s Františkou Janečkovou s tématem Radosti a strasti v pánevní oblasti a optejte se jí na její pohled na vaše trable. 

REGISTRACE ZDE:

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE