úvod blog Pánevní dno v pohybu a tanci

Pánevní dno v pohybu a tanci

16 - 19. 11. 2023 prodloužený víkend. Buď sama sebou, pojeď se mnou a nech své pánevní dno ožít. Letos jsem konečně přestala odolávat a nechala se přizvat. Pojedu ne jen jako účastnice, ale jako spolulektorka.

Tanec dělá dobře mě i tobě. S velkou radostí už několik let jezdím k Silvince na její prodloužené víkendy.  Hezky si odpočinu a dobře si zacvičím, nebo zatančím. Do teď jsem odolávala a odmítala spoluvedení. Říkala jsem, já si sem jezdím odpočinout, ne pracovat. :-) Ale letos to je jinak. Že bych už byla odpočinutá? :-)

Letos to nebude jen o tanci, ale víc o pánevním dně a pak tanci. Na letáku najdeš celý program.

  • Přihlášky: pošlete sms na 777 34 60 82 - Silvie Krčmová

  • nebo online registrace: ZDE
  • rezervační záloha je 3000 Kč, pošli ji na účet 2500930748/2010, do poznámky napiš své jméno + slunečnice

Těšíme se na vás Joli a Silva

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.