úvod přehled kurzů ༄ Pánevní dno v každodennostech | tréninkové 8 minutovky

༄ Pánevní dno v každodennostech | tréninkové 8 minutovky

༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄

Nevěřila bys, že spousta žen své pánevní dno v běžném životě, při obyčejných každodenních činnostech, nevědomky přetěžuje. Za čas se diví, že pánevní dno začne chřadnout, přestává dobře sloužit a přichází nepohodlí a obtíže. Uvnitř to nějak divně "z ničeho, nic" začíná klesat.

Nemáš to náhodou taky?

Pojď to změnit: Nauč se své pánevní dno užitečně a smysluplně používat v každodenním životě.

Zapoj pánevní dno do svého života, tak že mu budeš prospívat a povyš běžné každodenní činnosti na trénink pánevního dna, pak nepotřebuješ cvičit speciální cviky a tvé pánevní dno bude v pohodě po dlouhá léta.

Nač cvičit a pak se v každodenním životě ničit?

༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄

Chci objednat kurz... ZDE

༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄

Buď moudrá a začni své PÁNEVNÍ DNO používat chytře. Pánevní dno se ti odvděčí. Budeš se na něj moct spolehnout a bude ti podporou.

Dovolím si říct, že tento kurz je jediný svého druhu na našem trhu. A já ho považuji za absolutní NEZBYTNOST pro všechny ženy.

Začni tím nejjednodušším, nejužitečnějším, nejsmysluplnějším způsobem, který ti navíc bude šetřit čas. Vyplň objednávku, uhraď podle platebních údajů, které ti přijdou samostatným mailem a už ti nic nestojí v cestě mít své pánevní dno v pohodě.

Ano, můžeš platit i v EURECH v platebních podmínkách, které ti přijdou samostatným mailem, se vše dozvíš.

༄ Pánevní dno v každodennostech | tréninkové 8 minutovky

u vás doma

༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄

"Nač cvičit a pak se v každodenním životě ničit", no ne?

Jen cvičení pánevního dna opravdu nestačí. Je potřeba naučit se své pánevní dno užitečně a smysluplně používat v každodenním životě. Když neseš tašku s nákupem, kbelík s mokrým prádlem, konev na zalévání... Když tlačíš kočárek, sekačku, nákupní košík, zvedáš dítě, tašku, těžký hrnec, pytel s hlínou, přetahuješ těžká břemena, jsi nachlazená a kašleš, smrkáš, kýcháš. Když sedíš v práci, u počítače, v autě. Když přecházíš po bytě, chodíš na túry, ….

Úplně nejdůležitějším uměním, které pánevní dno ztratilo nejdřív je navázané spojení s dýchací bránicí, která ho dokáže krásně neustále stimulovat. Ale protože spojení není, tak se tak v těle neděje. Ale to nevadí. I to se dá obnovit. Stačí drobný trénink a je to. V kurzu ti ukážu jak snadné to je.

A pak taky můžeš slyšet, že pánevní dno je potřeba hlavně posilovat, ale ani to není pravda. Spousta žen, má pánevní dno zamrzlé, ztuhlé a tudíž nepohyblivé. A než s ním začneš hýbat, tak je potřeba ho nejprve rozmrazit. A i na to jsou jednoduché praxe. Neboj, vše je pro tebe v kurzu připravené.

Propoj pánevní dno do svého života a povyš běžné každodenní činnosti na trénink pánevního dna, pak nepotřebuješ cvičit speciální cviky a tvé pánevní dno bude v pohodě.

8 minutovky jsou vhodné pro ženy, vitální i méně, mladé i zralé, zkušené i úplné začátečnice, štíhlé i plnější, unavené i spokojené, po porodu i po přechodu. Každá si v něm najdete svou úroveň, kterou potřebujete právě v tento čas.

Nepotřebuješ nic řešit, ale chceš mít své pánevní dno v pořádku? Výborný základ preventivní péče.

༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄༄

Možná už máš nějaké trable, v tom případě není nač čekat, ZAČNI.

  • Užitečným a smysluplným používám pánevního dna během dne, svému pánevnímu dnu nesmírně odlehčíš a díky tomu postupně vrátíš svému pánevnímu dnu jeho původní funkčnost, aby bezpečně neslo tvé orgány a drželo je na místech kde mají být.
  • Díky oživení svalů pánevního dna se ti ozdraví nejen menstruační cyklus, ale zmírní nebo dokonce i vymizí obtíže s menopauzou.
  • Navíc pokud už máš jisté oslabení pánevního dna, např. hemoroidy, nějaké druhy inkontinence, kostrčový syndrom, bolest v SI, obtíže s kyčelními klouby, třeba i další trable, tak tento kurz je pro tebe nezbytný.

Joli

pohybová specialistka, se zaměřením na dech, funkční pánevní dno, scelování diastázy a smysluplnou chůzi. Lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka Oxygen Advantage – škola funkčního dechu Patricka McKeowna


Obsah:

  • Ano, vím, že jsem slibovala 8 minutovky, ale holt některá desetiminutovka má i 20 nebo 30 minut. Takže vlastně získáváš víc a to se vyplatí, že? Nebudeš litovat. Přístup ke 13 praktickým videím + 30 kraťoučkým minutovým doporučujícím videím máš na jen nyní na 5 let při zaplacení do 22. 6. od 23. 6. už přístup jen na 1 rok.