úvod blog Jsem obchodnice na baterky

Jsem obchodnice na baterky

Není nad to když se člověk sám sobě vysměje. :-) zasmějte se i vy se mnou :-) nad mou roztržitostí.

Jsem obchodnice na prd.

 

Tak si představte, že jsem pro vás připravila 1 báječnou praktickou lekci Smysluplné chůze už minulý týden a vůbec jsem vám o to nedala vědět.

A dnes jdu na procházku a říkám si, natočím video a řeknu vám konečně o té lekci. A co myslíte? Při chůzi mě napadlo úplně něco jiného, co jsem vám chtěla říct a na nějakou nabídku lekce jsem úplně zapomněla.

Prostě jak říkám, obchodnice na prd J))).

Tak nově….

Moji milí, mám pro vás báječnou, skvělou, jednoduše praktickou lekci Smysluplné chůze, kterou si můžete koupit jako samostatný návod pro vaše procházky, aby vás záda nebolela, břicho bylo v celku, pánevní dno žilo a nohy měly sílu nést a chránit celý náš kloubní aparát.

Praktická lekce Smysluplné chůze: ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na funkční pánevní dno, scelování diastázy, dech a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka Oxygen Advantage. Jsem senzitivní a tvořivá obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování, v 50 letech jsem se naučila na snowboardu a žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“. Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz

Pravidelně vysílám a dělím se o své postřehy, dávám rady a inspirace pro zdravý pohyb, ale také své uvědomění ve FB skupině a na mém YouTube profilu přidejte se a dejte odebírat:

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube, pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Vyzvedněte si online dárky, které jsem pro vás připravila: ZDE