úvod blog Velikonoční přání - omlazení

Velikonoční přání - omlazení

Přeji vám radostné a omlazovací VELIKONOCE. Ať vás koledníci prokrví pěknou čerstvou vrbovou pomlázkou, nejlépe vlastnoručně upletenou. Aby to mělo ten nejlepší účinek.

 A pamatujte, že pánevnímu dnu poplácávání dělá moooc dobře. Více o pánevním dnu, co mu dělá dobře a co ne, se dozvíte na dalším živém vysílání zdarma: ZDE

Autor básně a herec: Vladimír Novotný

Produkční, režisérka, scénáristka a herečka: Jolana Novotná

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE