úvod blog Nechoď preventivně, ani nezadržuj!

Nechoď preventivně, ani nezadržuj!

Poslouchej své tělo a uvidíš, jak tě odmění zdravím pánevního dna. Chodit čůrat preventivně, nebo naopak příliš dlouho zadržovat, protože nemáš čas si dojít, je cesta k urgentní močové inkontinenci. 

Proto je klíčové naslouchat svému tělu a respektovat jeho potřeby. 

Tím, že chodíš jindy než tělo hlásí, přispíváš k tomu, že tělo časem začne vydávat zmatené signály. Ztrácí kontakt se svými potřebami a pak raději hlásí pořád, i když je v močovém měchýři jen trochu moči a ty pak máš neustálé nutkání.

Znáš to, viď? Raději si dojdu, ať pak nepotřebuju.
Nebo jinak... To dodělám a pak si dojdu... a je z toho hodina prodlevy, ani nevíš jak, že?

Nauč se poslouchat a reagovat na potřeby svého močového měchýře, to je cesta k vyslyšení a reagování na potřeby svého celého těla.

Chodíš-li čůrat, tehdy když je to třeba, snížíš riziko inkontinence. To ti umožní žít plnohodnotný život bez obav a omezení. 

Takže nezapomeň: Nechoď preventivně, ani nezadržuj.

Hlásí-li tvé tělo, poslechni ho! Tvoje pánevní dno ti to vrátí zdravím, pohodou a sebevědomím! 

Přeji zdar tvému oživování pánevního dna. A věř, že tvoje tělo a pánevní dno ti poděkují!

Ještě chvíli tento jedinečný kurz nechám otevřený. Do 22. 6. 2024 je pro tebe se spoustou užitečných bonusů. Už jsi ho viděla? Mrkni SEM

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.