úvod přehled kurzů Rozhýbej pánevní dno po vrstvách

Rozhýbej pánevní dno po vrstvách

Získejte silné a zdravé pánevní dno s touto zásadní lekcí "Rozhýbej pánevní dno po vrstvách" a vraťte pohodu, jistotu a klid do svých kalhotek.

  • Toužíte po pevném a spolehlivém pánevním dnu, které vám umožní vychutnat si každý okamžik a zapomenout na starosti s inkontinencí, s poklesem svalů pánevního dna, nebo i s menopauzou?
  • Chcete se cítit se svým pánevním dnem pohodlně a jistě?
  • Už jste vyzkoušela cvičení pánevního dna, ale výsledky přichází pomalu, nebo vůbec?

Pak tato lekce je právě pro vás!

Důležitým prvkem této unikátní lekce je způsob posilování pánevního dna po jednotlivých svalových vrstvách, což je klíčové pokud chcete cítit ve svých kalhotkách pohodu, důvěru a klid.

Pokud cvičíte se svaly pánevního dna jako by to byl jeden sval, nebo cvičíte tím, že zatínáte svěrače, pak je mizivá šance, že své pánevní dno pozvednete, vnesete mezi svaly pánevního dna soulad a vytvoříte optimální svalové napětí mezi jednotlivými svaly pánevního dna. Což je i důvod, proč se obtíže vracejí, nebo vůbec neustupují.

Nebojte, cvičení po vrstvách není složité, jen zpočátku nové a nezvyklé. Ale to se díky této lekci, kterou si můžete pravidelně opakovat, změní.

Vyplňte objednávku a získejte pevné pánevní dno pro plnohodnotný a sebevědomý život právě teď.

Rozhýbej pánevní dno po vrstvách

u vás doma

Tento unikátní přístup je navržen tak, aby vám poskytl dokonalý nástroj pro dosažení optimální síly a flexibility vašeho pánevního dna. Naučíte se precizně cvičit každou svalovou skupinu, což povede k rovnoměrnému rozvoji a vynikajícím výsledkům.

Zapomeňte na nudné a neefektivní cvičení, které vám nedává požadované výsledky. S touto lekcí budete cvičit inteligentně a především efektivně.

Cvičit po vrstvách je nejjistější cesta, jak vaše pánevní dno získá zpět požadovanou sílu a vy se na něj můžete budete opět spolehnout. ✨

A to není vše! Rozhýbat pánevní dno po vrstvách má mnoho dalších benefitů:

✅ Eliminujete srůsty a slepeniny vzniklé po porodech, operacích, zánětech, či úrazech

✅ Získáte opravdu pevné pánevní dno s plnou kontrolou nad močovým měchýřem

✅ Zlepšíte si posturu a prevenci pánevního prolapsu

✅ Snížíte riziko stresové močové inkontinence

✅ Uvolníte se od bolesti a nepohodlí v oblasti pánve, beder, kyčlí, SI

✅ Zlepšíte svůj sexuální prožitek a intimní zdraví

Ještě váháte? Objednejte si lekci "Rozhýbej pánevní dno po vrstvách" a otevřete si nový svět možností pro vaše zdravé pánevní dno. Klikněte níže a získejte výhodu, která vás posune na cestě k šťastnému a aktivnímu životnímu stylu!

***********************************************************************************************

Cvičební lekce pro skvělé fungování pánevního dna. Začátečnice ocení jednoduché navedení ke vnímání a posilování jednotlivých vrstev pánevního dna. Pokročilé provede k jemnému vylaďování mezi jednotlivými vrstvami i stranami pánevních svalů.

Ve video lekci vám navíc ukáži, jak vypadají svaly pánevního dna a vysvětlím, jak se účastní HSS?

  • Nejhlubší vrstva, její síla i pružnost je zodpovědná za to, zda naše orgány, močový měchýř, děloha, vaječníky... jsou na svých místech, nebo klesají.
  • Její přiměřené napětí hraje podstatnou roli pro prevenci a také terapii inkontinence, prolapsů, cystokély, rektokély....
  • Navíc její šťavnatost má vliv i na prožívání rozkoše při milování.  

Cviky, jak zaktivovat nejhlubší vrstvu, prostřední i povrchovou (svěrače). Co myslíte? Která vrstva by měla být nejsilnější?

V lekci zjistíte, jak na tom jste s kondicí pánevního dna a naučíte se jednotlivým svalovým vrstvám vrátit jejich vyváženou sílu. Díky tomu bude pohoda ve vaší pánvi a vy se budete cítit příjemně ve svých kalhotkách a sebevědomě v celém těle.

Cviky, rady, návody, díky nimž získáte pevnost a pohodu ve své pánvi, o kterou se můžete spolehlivě opřít!

Mějte se skvěle ve svém těle i VY... Jak jinak než s láskou a úsměvem.

***********************************************************************************************