úvod blog 3. Funkční dech pro pohyb | jemný dech pro buněčnou výživu

3. Funkční dech pro pohyb | jemný dech pro buněčnou výživu

Jemný dech pro buněčnou výživu probouzí naši intuici, odplavuje z tkání stresové nánosy, hydratuje, okysličuje a přenastavuje naši mysl na klid, mír, bezpečí, uzdravování.

Na začátku odpovídám na vaše otázky:

Můj dotaz se týká dýchání. Nosem jsem nedýchala několik let, už to byl v podstatě chronický stav. Začala jsem až díky Vašemu cvičení a stává se mi, že po nějaké době dýchání nosem začnu často zívat. Je to normální nebo dělám něco špatně? Děkuji. Jitka

Zajímalo by mě, zda se tím jemným dechem myslí jemné dýchání do břicha hrudníku a klíčků a nebo se jedná o tzv. povrchové dýchání, které je nám zejména v józe zapovídáno. Děkuji Hanka

Všechna předcházející videa o funkčním dechu na jednom místě v záložce: Funkční dech pro pohyb | videa: ZDE

Líbí se vám video? Klikněte nahoře na: To se mi líbí, tím mi dáváte zprávu o vaší spokojenostiDíky 

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE