úvod co cvičím Vbočený palec a spadlá příčná klenba nohy

Vbočený palec a spadlá příčná klenba nohy

Každým krokem ke zdraví svých nohou - pro muže i ženy.

Díky dokonalé konstrukci podélné a příčné klenby slouží chodidlo jako tlumič nárazů a otřesů. Tím chrání všechny klouby a i páteř, ale jen tehdy pokud je chodidlo PRUŽNÉ. Pokud nastane jakákoli nerovnováha v chodidle, časem se to projeví i v problémech v naší páteři, kloubech dolních končetin, případně v dalších částech našeho těla.

Naučíte se nejen jednoduché cviky, ale hlavně jak nově získané dovednosti zapojit hned do stoje i chůze. Ukáži vám, jak používat vaše nohy nově. Takže už tím že chodíte, vlastně už cvičíte. Uvědomíte si, jak se chová vaše chodidlo při chůzi, stoji, co dělá váš palec, klenba, jak běžně reaguje a tím si jede ve svých zajetých kolejích. Prostě a jednoduše cviky pro to, aby naše chodidla byla pružná jako dřív, nebolela a šlapala jak hodinky.

Poznáte, které svaly nefungují, a naučím vás je aktivovat, ty které jsou zkrácené, protáhneme. Probereme různé ortopedické pomůcky, korektory, ortopedické vložky, bosé boty, které jsou užitečné a které méně.

Přečtěte si zkušenosti klientů, kteří už na kurzu byli: Zkušenosti lidí po kurzu vbočeného palce a spadlé příčné klenby nohy
Přihlašte se na kurz: Přehled všech kurzů

Tento kurz jsem otevřela po absolvování švýcarského fyzioterapeutického konceptu Spiraldynamik. Měli jsme si vybrat něco, co na sobě vylepšíme, a musí to být na konci školy vidět, že nastala změna. Já si vybrala své vbočené palce. Cvičila, poznávala své nohy, masírovala a vymýšlela cviky, vše sepsala do seminární práce. A přišel nápad, když to pomohlo mě a mám to zpracované, tak z toho vznikl kurz, který pomáhá i dalším lidem. Přijďte si udělat vlastní názor a získat důkaz místo slibů zda je to možné i u vás.

V mých kurzech nejde jen o cvičení nebo pohyb, ale o poznání sebe a pak o vědomou, tvořivou, funkční změnu v těle.
Přečtěte si více informací o mém vzdělání.