úvod blog Přijeďte 6. 10., celý den tady budu pro vás

Přijeďte 6. 10., celý den tady budu pro vás

Mimořádná příležitost 6. 10. od 10:00 do 17:00. Na jednom místě 20 inspirativních tvůrců, lektorů, hudebníků. Všichni tady budeme celý den pro vás k dispozici na krátké poradny. U mě se můžete zastavit a nechat si poradit třeba ohledně pánevního dna, funkčního dechu, zad v pohodě atd... 

Těším se na vás na dni otevřených dveří komunitního centra Škola Vysočany. Den je věnován tématu "žijeme hezky". V těsné blízkosti jsou tady 2 menhiry. Ke kterým ráda chodím a rozjímám u nich.

Více o účastnících najdete: TADY

Vše potřebné najdete v letáčku viz níže.

  • Chceš své tělo poznat líp? Zaregistruj se na ZDARMA vysílání. Můžeš být se mnou živě, nebo si nechat poslat záznam. Registrace i vysílání jsou ZDARMA: ZDE

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.