úvod blog Děkuji za VAŠI podporu

Děkuji za VAŠI podporu

Jestliže se vám živá vysílání Pohyb-IN-ky líbí, uvítám vaši finanční podporu. Protože bez placených aplikací a spolupracovníků by už nevznikaly....

Děkuji vám, že svým příspěvek podporujete nejen mě, ale i mé spolupracovnice, které se spolupodílí na tvorbě.

Můžete přispívat pravidelně každý měsíc třeba 100 Kč, 150 Kč, 200 Kč podle toho co si můžete dovolit. Nebo jednorázově vyšším obnosem. Každá stokoruna je podporou a odměnou. S vděčností ji přijímám jako projev vaší spokojenosti a užitečného přínosu pro váš život. Děkuji

  • Pošlete vámi zvolenou částku

  • účet 878642511/0100

  • Pro platby ze zahraničí použij: IBAN CZ1901000000000878642511, BIC / SWIFT kód KOMBCZPPXXX Název účtu: Jolana Novotná. Prosím, posílej EURA nikoli koruny, moje banka si účtuje vysoké poplatky. Děkuji za pochopení ♡.
  • do zprávy pro příjemce dejte 341

Jak bude váš dar využit?

  • Technické zabezpečení vysílání a rozhovorů. Střih, posílání pozvánek na vysílání, posílání záznamů z vysílání, tvorba mailů, psaní pozvánek na FB, Instagramu, YouTube a další zpracovávání videí + placené aplikace. 1 vysílání v délce 1 hodiny zabere okolo 12 h přípravy následného zpracovávání.
  • Přepis videí do psané formy. 1 hodina vysílání zabere 6 h zpracovávání. Toto z části zabezpečuje báječná Hana Růžičková.
  • Odměna spolupracovnicím, které jsou se mnou v týmu a pomáhají mi se správou FB stránky a skupiny. Což jsou jedinečná děvčata Radka Mlýnková a Šárka Binarová. Díky nim a vaší finanční podpoře mám víc času se vzdělávat, psát články, vysílat a tvořit hodnotný obsah Pohyb-IN-ek. 

Děkuju vám, ze vaši podporu, čímž také přispíváte k posilování atmosféry klidu a naděje v celém světě....

Protože, čemu dávám pozornost, co sleduji, co podporuji to sílí. Mým záměrem je posilovat laskavost, naději, ohleduplnost, prozřetelnost a především vaší osobitost. Zvědomovat, že sami máme tu největší moc v sobě a je na čase ji se ji naučit používat.

S láskou, úsměvem a vděčností k vaší štědrosti Joli 

  • Pravidelná živá vysílání Pohyb-IN-ky, ve kterých dávám další rady pro pohodu nejen těla. Vysílání jsou ZDARMA. Registrace: ZDE

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka  švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage®.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

#jolananovotna #pilates #pohyboteka #podpora #dar