úvod blog Nohy - opora i stabilita

Nohy - opora i stabilita

  • Potrénujeme nohy a připojíme je k funkčnosti celého těla. Poznáme, jestli dávají impulz k aktivaci pánevního dna a břicha.
  • Uvědomíme si, jestli se o své nohy můžeme spolehlivě opřít a jestli jsou na to už připraveny. Lekce vhodná pro budování síly a především opory, důvěry ve své nohy.

Video zde pro vás bude do 30. 10. Pěkně si zacvičte, moji milí.

Líbil se vám video? Klikněte nahoře na: To se mi líbí, tím mi dáváte zprávu o vaší spokojenosti. A nebo mi napište mail na jolana@jolananovotna.cz... Díky

Jmenuji se Jolana Novotná – pohybová specialistka, zaměřuji se na DECH, funkční pánevní dno, scelování diastázy a chůzi. Kurz Smysluplné chůze propojuje všechny mé specializace, protože chůze je pro každého člověka nejuniverzálnější pohyb. Vytvořila jsem Pohybotéku, což je video knihovna všech mých online kurzů a lekcí pro zdraví celého těla. Jsem lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage.

Jinak jsem obyčejná žena, která má nespočet talentů a zálib. Od zájmu o zdraví svého těla až po točení na hrnčířském kruhu, zahradničení, cestování. Nepovažuji se za sportovkyni, ale za milovnici funkčního pohybu. Žiju heslem „MÁM SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE“ a „Lépe cvičit než operovat".

Více o mě www.jolananovotna.cz, www.pohyboteka.cz - zde najdete i celou řadu dárků ZDARMA, vyzvedněte si je.

Buďte se mnou v živém kontaktu:

Sledujte můj YouTube a dejte ODEBÍRAT pravidelně vysílám a dělím se o rady, typy, návody i inspirace... ZDE

Přidejte se do FB skupiny: Pohybotéka | Smysluplná chůze | Pánevní dno | Břicho v celku | Dech ... ZDE