úvod přehled kurzů Pánevní dno jako nové dle metody 3x3

Pánevní dno jako nové dle metody 3x3

Vraťte svému pánevnímu dnu jeho původní funkčnost, aby bezpečně neslo naše orgány a drželo je na místech kde mají být. Díky oživení svalů pánevního dna se vám ozdraví nejen menstruační cyklus, ale zmírní nebo dokonce i vymizí obtíže s menopauzou. Navíc pokud už znáte jisté oslabení pánevního dna, např. hemoroidy, nějaké druhy inkontinence, kostrčový syndrom, bolest v SI, obtíže s kyčelními klouby, tak tento kurz vám bude dozajista nápomocný.

Kurz dle Školy pánevního dna metody 3x3 Renaty Sahani.

  • Poznáte a procítíte, co jsou vlastně svaly pánevního dna a co ne.
  • Zažijete, jak to vypadá zapojit svaly pánevního dna.
  • Seznámím vás s prevencí močové inkontinence.
  • Zjistíte, jestli vaše pánevní dno potřebuje posílit nebo uvolnit.
  • Jednoduchými cviky si zkvalitníte produkci ženských hormonů, což je prevence osteoporózy.
  • Dokážete si pomocí bioenergetických cviků snadno poradit se stresem i únavou.

Pánevní dno je vlastně takovým impulzním centrem ke všem pohybům, představme si ho jako srdce zvonu, zvon bez srdíčka je hluchý, bez života. Když srdíčko ťukne do pláště zvonu, zvon se rozezní. Záleží na tom, jaký impulz dáte svému zvonu, jak moc dokážete rozeznít svůj zvon. Tak podle toho zní celé vaše tělo ve všech vašich činnostech a takovou máte sílu ve vašem těle. Přestože tato síla není dravá ani agresivní, ale je jemná i rytmická, dynamická a povznášející, tak i vrcholoví sportovci nyní hodně trénují tuto část svého těla, protože objevily tu skrytou sílu ve svém těle.

Přijďte se naučit dát svému tělu sílu ze svého impulzního centra, ze svého pánevního dna. Nechat se nést svým pánevním dnem. Poznat tu lehkost bytí, když pozvete své pánevní dno do všech činností. Objevit tu snadnou sílu v těle, kterou vám dodá pánevní dno, na kterou jsme trochu pozapomněli. Že by proto, že není vidět?

Kurz je vhodný pro ženy, vitální i méně, mladé i zralé, štíhlé i plnější, unavené i spokojené, po porodu i po přechodu.

Kurzem vás provedu já Jolana Novotná certifikovaná lektorka Školy pánevního dna. Několik let jsem se spolupodílela na výuce dalších mých kolegyň s autorkou metody Renatou Sahani. Kurzy pánevního dna vedu aktivně už 10 let a za tu dobu jimy prošly stovky žen. Jejich zkušenosti si přečtěte ZDE: Příběhy žen po kurzu pánevního dna

Video rozhovor se mnou: Od sukní k pánevnímu dnu

Mým cílem není jen cvičit, ale naučit se své pánevní dno integrovat do každého svého pohybu, který během dne dělám. Pak se vlastně celý den stává tréninkem a nepotřebujete tomu věnovat speciální čas.

Zpočátku to bude o speciálním čase, ale postupně se cvičení včleňuje do běžného žití.

Pokud máte zájem se kurzu zúčastnit, prosím, vyplňte nezávaznou objednávku a já vám dám vědět jakmile kurz vypíši a pošlu vám podrobné informace.

Pánevní dno jako nové dle metody 3x3

u vás doma

  • Pánevní dno
    mám zájem

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Chcete vědět víc? Celý text si přečtěte zde: Tajemství jemné síly, kterou objevili i vrcholoví sportovci

Přečti si mé články:

Radosti a strasti v pánevní oblasti

Proč jsem šla na kurz pánevního dna

Jak mě bylo na kurzu pánevního dna? Došlo i na milování?

Miluju kurzy pánevního dna