úvod přehled kurzů OA Pánevní dno jako nové 3x3 ❃ praktický kurz pro ženy ❃

OA Pánevní dno jako nové 3x3 ❃ praktický kurz pro ženy ❃

"Mít spolehlivé a funkční pánevní dno je cesta k většímu sebevědomí, pohodlí, intimnímu potěšení a celkové spokojenosti."

❃ Udělej pro své pánevní dno víc, než jsi kdy udělala ❃

Obsah kurzu a co je v ceně:

----------------------------------------------------------

Chci se zúčastnit: objednat kurz... ZDE

--------------------------------------------------------------------

Nastup do praktického kurzu kde část lekcí bude video záznam a část osobní setkání přes ZOOM, pod vedením zkušené pohybové specialistky s vlastní zkušeností a víc jak 35 letou praxí.

Jedinečné spojení celostní Školy pánevního dna 3x3 Renaty Sahani a unikátní dechové metody Oxygen Advantage®, která prokazatelně obnovuje buňky těla, tedy i pánevního dna, tím urychluje jeho regeneraci a obnovu.

OA Pánevní dno jako nové 3x3 ❃ praktický kurz pro ženy ❃

u vás doma

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Jakmile uhradíš kurzovné, otevřu ti členskou stránku, kde budou všechna videa pro tebe k dispozici. Tam také najdeš pokyny, jak si objednat výše zmiňované kurzy a přednášky s 50 % slevou.

-------------------------------------------

Kurz je vhodný pro ženy, vitální i méně, mladé i zralé, štíhlé i plnější, unavené i spokojené, po porodu i po přechodu.

  • Vrátíte svému pánevnímu dnu jeho původní funkčnost, aby bezpečně neslo vaše orgány a drželo je na místech kde mají být.
  • Díky oživení svalů pánevního dna se vám ozdraví nejen menstruační cyklus, ale zmírní nebo dokonce i vymizí obtíže s menopauzou.
  • Navíc pokud už máte jisté oslabení pánevního dna, např. hemoroidy, nějaké druhy inkontinence, kostrčový syndrom, bolest v SI, obtíže s kyčelními klouby, třeba i další trable, tak tento kurz vám bude dozajista nápomocný.

Chci se zúčastnit: objednat kurz... ZDE

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Těším se na vás s láskou a úsměvem Joli

pohybová specialistka, se zaměřením na dech, funkční pánevní dno, scelování diastázy a smysluplnou chůzi. Lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka Oxygen Advantage – škola funkčního dechu Patricka McKeowna