úvod přehled kurzů Online - Pohybotéka

Online - Pohybotéka

Co je Pohybotéka:

Pohybotéka je web, kde najdeš pohybové lekce zaměřené na celé tělo, ale i přednášky, rady, rozhovory, návody, doporučení pro pohyb v každodenním životě.

Cvičební videa, rady a návody pro zdraví těla i mysli, přednášky a rozhovory s Jolanou Novotnou a dalšími specialistkami. Všechny lekce jsou v duchu Smysluplného pohybu pro celé tělo. Takže pokud chceš povzbudit své pánevní dno, dobře tonizovat břicho, aby bylo v souladu se scelováním diastázy, povznést páteř, aby plotýnky měly dostatek prostoru, aby se ti uvolnil hrudník, krk či bedra, tak vítej v Pohybotéce. Hodně lekcí směřuji k chůzi, protože ta mě opravdu baví a beru ji jako nejzákladnější, nejjednodušší a časově

pohyb ajdete lekce, které vás vedou k sobě. Mým záměrem není abyste cviky kopírovaly a dělaly, co vám říkám. Mým záměrem je abyste samy sobě naslouchaly a dělaly to co vám vaše tělo říká. Já vás jen provázím a dávám podněty k všímavosti, prozkoumání a k výběru. Vytvářím pro vás prostor a dopřávám vám čas se na sebe naladit a získat z vašeho těla ty pravé zprávy, které přináší klid, pohodu a zdraví do vašeho těla i mysli.


V Pohybotéce - Jinak nově, pohyb v do-mě máte přístup ke všem videím v členské sekci na 1 měsíc, ale můžete si vybrat i variantu na 6 měsíců. Vstup do členské sekce máte otevřený na 1 měsíc nebo 6 měsíců od. Do dvou pracovních dní od uhrazení částky vám přijde mail s přihlašovacími hesly. Můžete si cvičit jak se vám hodí, kdy potřebujete a v jakémkoli čase.

Co je obsahem Pohybotéky?

  • 40 cvičebních videí, ve kterých vedu k funkčnosti a ideálního propojení pánevního dna s HSS
  • 20 krátkých 5 minutových videí pro zacvičení se během dne
  • 1,5 h přednáška Pánevní dno jako nové + cvičební lekce pro zdravé a funkční pánevní dno, které jsem pro vás natočila.
  • 1,5 h přednáška Jizvy a souvislosti v těle s fyzioterapeutkou Silvií Krčmovou
  • a další rozhovory

To vše budeš mít k dispozici celý měsíc.

Zobrazit obsah POHYBOTÉKY.

Mým záměrem je, natáčet další lekce, takové, které spolu cvičíme v tělocvičně, ale i kratší, nebo i výukové, abyste si mohli každý den zacvičit i když budete mít méně času. Budete si moci osvěžit základy, případně se víc věnovat nějaké své oblíbené části těla. Více o projektu zde: VIZE online lekcí.

Pokud budete chtít pokračovat a prodloužit si možnost využívat dál neomezeně veškerý obsah v dalším období, jednoduše si objednáte znovu.

Lekce tvořím s láskou, úsměvem a radostí.

Reference zde: Co se lidem na Pohybotéce líbí?  

Online - Pohybotéka

u vás v do-mě

500 Kč

  • online
    1 měsíc nebo 6 měsíců

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky