úvod přehled kurzů Online - Pohybotéka

Online - Pohybotéka

Co je Pohybotéka:

Pohybotéka je web, kde najdeš pohybové lekce zaměřené na celé tělo, ale i přednášky, rady, rozhovory, návody, doporučení pro pohyb v každodenním životě.

Cvičební videa, rady a návody pro zdraví těla i mysli, přednášky a rozhovory s Jolanou Novotnou a dalšími specialistkami. Všechny lekce jsou v duchu Smysluplného pohybu pro celé tělo. Přehledně rozdělených, do jednotlivých kapitol podle témat (pánevní dno, scelování diastázy, chůze...), aby ses ve všem dobře orientovala.

Také celá řada přednášek zaměřených na pánevní dno, scelování diastázy, celulitidu s fyzioterapeutkou Silvií Krčmovou, dechové hrátky s Kasií Korda, Wim HOf metoda, kterou vám představí Hanka Moravčíková ... 

Pokud chceš povzbudit své pánevní dno, dobře tonizovat břicho, aby bylo v souladu se scelováním diastázy, povznést páteř, aby plotýnky měly dostatek prostoru, aby se ti uvolnil hrudník, krk či bedra, tak vítej v Pohybotéce. 

Většinu lekcí směřuji k chůzi, protože ta mě opravdu baví a beru ji jako nejzákladnější, nejjednodušší a časově nenánáročný pohyb, při kterém můžeš svému tělu pomoci, a nebo také ne. Ale aby tělo dobře i v chůzi fungovalo, je dobré ho probudit a některé části rozpohybovat speciálními cviky a pak už se z chůze stává dokonalý trénink pro tělo od hlavy až k patě.

Lekce tvořím s láskou, úsměvem a radostí a především s 35 letou praxí.

Reference zde: Co se lidem na Pohybotéce líbí?  

Online - Pohybotéka

u vás v do-mě

810 Kč

  • online
    1 měsíc nebo 6 měsíců

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Mým záměrem není abys cviky kopírovala a dělala, co říkám. Mým záměrem je, abys sama sobě naslouchala a dělala to, co tvé tělo říká. Já tě jen provázím a dávám podněty k všímavosti, prozkoumání a k výběru. Vytvářím pro tebe prostor a dopřávám ti čas se na sebe naladit a získat ze svého těla ty pravé zprávy, které přináší klid, pohodu a zdraví do tvého těla i mysli.

V Pohybotéce - Jinak nově, pohyb v do-mě máš přístup ke všem videím v členské sekci na 1 měsíc, ale můžeš si vybrat i variantu na 6 měsíců.

Můžeš si cvičit jak se ti hodí, kdy potřebujete a v jakémkoli čase.

Co je obsahem Pohybotéky?

  • 60 cvičebních videí, ve kterých vedu k funkčnosti a ideálního propojení pánevního dna s HSS
  • 20 krátkých 5 minutových videí pro zacvičení se během dne
  • 1,5 h přednáška Pánevní dno jako nové + cvičební lekce pro zdravé a funkční pánevní dno, které jsem pro vás natočila.
  • 1,5 h přednáška Jizvy a souvislosti v těle s fyzioterapeutkou Silvií Krčmovou
  • a další rozhovory o dechu s Kasií Korda specialistkou na Mindfulness, Wim Hof metoda s Hankou Moravčíkovou certifikovanou lektorkou této metody....

To vše budeš mít k dispozici celý měsíc.

Zobrazit obsah POHYBOTÉKY.


Pravidelně vysílám a dělím se o své postřehy, dávám rady a inspirace pro zdravý pohyb, ale také své uvědomění na FB stránce Pohybotéka, přidej se a sleduj mě živě: ZDE