úvod přehled kurzů Online - Pohybotéka

Online - Pohybotéka

Co je Pohybotéka:

Pohybotéka je web, kde najdeš pohybové lekce zaměřené na celé tělo, ale i přednášky, rady, rozhovory, návody, doporučení pro pohyb v každodenním životě.

Cvičební videa, rady a návody pro zdraví těla i mysli, přednášky a rozhovory s Jolanou Novotnou a dalšími specialistkami. Všechny lekce jsou v duchu Smysluplného pohybu pro celé tělo. Přehledně rozdělených, do jednotlivých kapitol podle témat (pánevní dno, scelování diastázy, chůze...), aby ses ve všem dobře orientoval/a.

Také celá řada přednášek zaměřených na pánevní dno, scelování diastázy, celulitidu s fyzioterapeutkou Silvií Krčmovou, dechové hrátky s Kasií Korda, Wim HOf metoda, kterou vám představí Hanka Moravčíková ... 

Pokud chceš povzbudit své pánevní dno, dobře tonizovat břicho, aby bylo v souladu se scelováním diastázy, povznést páteř, aby plotýnky měly dostatek prostoru, aby se ti uvolnil hrudník, krk či bedra, tak vítej v Pohybotéce. 

Většinu lekcí směřuji k chůzi, protože ta mě opravdu baví a beru ji jako nejzákladnější, nejjednodušší a časově nenánáročný pohyb, při kterém můžeš svému tělu pomoci, a nebo také ne. Ale aby tělo dobře i v chůzi fungovalo, je dobré ho probudit a některé části rozpohybovat speciálními cviky a pak už se z chůze stává dokonalý trénink pro tělo od hlavy až k patě.

Lekce tvořím s láskou, úsměvem a radostí a především s 35 letou praxí.

Reference zde: Co se lidem na Pohybotéce líbí?  

Online - Pohybotéka

u vás v do-mě

Mým záměrem není abys cviky kopírovala a dělala, co říkám. Mým záměrem je, abys sama sobě naslouchala a dělala to, co tvé tělo říká. Já tě jen provázím a dávám podněty k všímavosti, prozkoumání a k výběru. Vytvářím pro tebe prostor a dopřávám ti čas se na sebe naladit a získat ze svého těla ty pravé zprávy, které přináší klid, pohodu a zdraví do tvého těla i mysli.

V Pohybotéce - Jinak nově, pohyb v do-mě máš přístup ke všem videím v členské sekci na 1 měsíc, ale můžeš si vybrat i variantu na 6 měsíců.

Můžeš si cvičit jak se ti hodí, kdy potřebujete a v jakémkoli čase.

Co je obsahem Pohybotéky?

  • 60 cvičebních videí, ve kterých vedu k funkčnosti a ideálního propojení pánevního dna s HSS
  • 20 krátkých 5 minutových videí pro zacvičení se během dne
  • 1,5 h přednáška Pánevní dno jako nové + cvičební lekce pro zdravé a funkční pánevní dno, které jsem pro vás natočila.
  • 1,5 h přednáška Jizvy a souvislosti v těle s fyzioterapeutkou Silvií Krčmovou
  • a další rozhovory o dechu s Kasií Korda specialistkou na Mindfulness, Wim Hof metoda s Hankou Moravčíkovou certifikovanou lektorkou této metody....

To vše budeš mít k dispozici celý měsíc.

Zobrazit obsah POHYBOTÉKY.

******************************************************************************************************************************************

Buďte se mnou v živém kontaktu.

Pravidelně vysílám a dělím se o své postřehy, dávám rady a inspirace pro zdravý pohyb, ale také své uvědomění ve FB skupině a na mém YouTube profilu přidejte se a dejte ODEBÍRAT: