úvod přehled kurzů OA Pánevní dno jako nové 3x3 ✤ exkluzivní kurz pro ženy ✤

OA Pánevní dno jako nové 3x3 ✤ exkluzivní kurz pro ženy ✤

"Mít spolehlivé a funkční pánevní dno je cesta k většímu sebevědomí, pohodlí, intimnímu potěšení a celkové spokojenosti."

✤ Udělej pro své pánevní dno víc, než jsi kdy udělala

Obsah kurzu a co je v ceně:

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Chci se zúčastnit: objednat kurz... ZDE

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Nastup do osobně vedeného kurzu přes ZOOM s intimní atmosférou a individuálním přístupem, pod vedením zkušené pohybové specialistky s vlastní zkušeností a víc jak 35 letou praxí. Kurz je otevřen pouze pro 12 žen.

Jedinečné spojení celostní Školy pánevního dna 3x3 Renaty Sahani a unikátní dechové metody Oxygen Advantage®, která prokazatelně obnovuje buňky těla, tedy i pánevního dna, tím urychluje jeho regeneraci a obnovu.

Kurz začíná 28. 9. 2023 a končí 14. 12. 2023

  • Dej mi, prosím, vědět, jestli budeš na ZOOMU nebo budeš docházet do NB. Při objednání napiš do poznámky: ZOOM nebo NB. Děkuju

OA Pánevní dno jako nové 3x3 ✤ exkluzivní kurz pro ženy ✤

ZOOM nebo osobně Nový Bydžov

-------------------------------------------

Kurz je vhodný pro ženy, vitální i méně, mladé i zralé, štíhlé i plnější, unavené i spokojené, po porodu i po přechodu.

  • Vrátíte svému pánevnímu dnu jeho původní funkčnost, aby bezpečně neslo vaše orgány a drželo je na místech kde mají být.
  • Díky oživení svalů pánevního dna se vám ozdraví nejen menstruační cyklus, ale zmírní nebo dokonce i vymizí obtíže s menopauzou.
  • Navíc pokud už máte jisté oslabení pánevního dna, např. hemoroidy, nějaké druhy inkontinence, kostrčový syndrom, bolest v SI, obtíže s kyčelními klouby, třeba i další trable, tak tento kurz vám bude dozajista nápomocný.

Chci se zúčastnit: objednat kurz... ZDE

Kurz začíná 28. 9. 2023 a končí 14. 12. 2023

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Těším se na vás s láskou a úsměvem Joli

pohybová specialistka, se zaměřením na dech, funkční pánevní dno, scelování diastázy a smysluplnou chůzi. Lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, lektorka Oxygen Advantage – škola funkčního dechu Patricka McKeowna