úvod přehled kurzů Diastáza - Břicho v celku v běžném dni

Diastáza - Břicho v celku v běžném dni

V tomto kurzu ti předám můj způsob jak scelovat Diastázu, být v kontaktu se svým břichem a mít ho v celku v každodennostech. Což je cenná deviza, která je snad nejdůležitější v rámci prevence, ale i následnému scelení. Nač cvičit, když pak většinu dne dýchám, kýchám, smrkám, zvedám děti, uklízím a vše v rozporu se scelováním? Někdy opravdu stačí udělat změnu v používání těla během dne a je vyřešeno. Tímto kurzem prošlo už téměř 1000 žen. Které si tento způsob nemohou vynachválit.

Pro získání tohoto kurzu klikni na objednat, vyplň své jméno a mailovou adresu, stiskni tlačítko objednat. Obratem ti přijdou mailem pokyny k platbě. Pokud by ti mail nepřišel, napiš mi, pošlu ti je znovu. Děkuji za spolupráci.

 • Pokud potřebuješ vystavit fakturu, jako doklad o zaplacení, ráda ti ji vystavím a pošlu po provedené platbě. Napiš, prosím, do poznámky: Potřebuji fakturu, své jméno a fakturační adresu. Děkuju
 • Ulož si mou mailovou adresu jolana@pilatesnovotna.cz do bezpečných kontaktů, ať mail snadno najdeš.

Diastáza - Břicho v celku v běžném dni

U vás doma - online, v kuchyni i venku

Během tohoto času ti předám základní umění scelování diastázy v každodenním dni. Dostaneš se do kontaktu se svým břichem a uvidíš i souvislosti svého života a tvé břišní stěny.

 • Naučím tě dýchat tak, abys každým nádechem i výdechem podporovala scelování své břišní stěny.
 • Zjistíš, s čím dalším ve tvém životě diastáza souvisí a budeš moci hned udělat změnu.
 • Vysvětlím ti, jak souvisí diastáza s tvým životním tématem, co ti říká.
 • Díky testu dostaneš důkaz místo slibů do jednoho měsíce.
 • Ukáži ti, jak i v každodenních obyčejnost - zvedání dětí, těžkých tašek, uklízení, sezení u stolu, či v autě, procházky, ale i jak smíchem, podporovat scelování břišní stěny. Díky tomu se celý den stává tréninkem a nepotřebuješ k tomu speciální čas. A to mě baví, praktické a smysluplné jednoduchosti.

Lekce na sebe navazují a postupně tvoří ucelený a snadno udržitelný návod.

Komu se bude hodit?

Kurz je vhodný pro ženy, které chtějí zcelit rozestup vzniklý z jakýchkoli příčin, ale i pro ty, které cítí své břicho jako nafouklé, oteklé, necitlivé. Potěší i ženy, které vnímají, že jejich břicho je víc než jen svalová schránka, kterou je potřeba opravit. Pro ženy, které věří, že své scelení mají ve své moci.

Komu se hodit nebude?

Pro vás, kteří hledáte dřinu a složitosti, pevnou disciplínu a cvičební dril. Nebo věříte, že se zázraky dějí na počkání.

Co je obsahem kurzu:

 • 4x výukové lekce/ 60 minut.
 • 1x opakovací lekce/ 60 minut
 • 1x přednáška Diastáza, a co s ní? / 90 minut.
 • Bonusová videa - odpovědi na otázky
 • Ke kurzu máte přístup 12 měsíců.
 • Dotazník před kurzem a také po, abys viděla rozdíl a díky odpovědím na otázky získáš i další zprávy o sobě.

Jsem Jolana Novotná, pohybová specialistka. Sama jsem měla diastázu 2x. Jednou z fyzického přetížení a podruhé z psychického vypětí. Zaměřuji na scelování diastázy, funkční pánevní dno celostním způsobem a Smysluplnou chůzi. Vytvořila jsem Pohybotéku, je to takový virtuální online svět (web) pohybu těla z vaší duše. Najdete zde přednášky, rozhovory, cvičební kurzy i jednotlivé lekce zaměřené zdánlivě jen na pohyb těla.

Když se naučíte naslouchat svému tělu, vycházet mu vstříc, tak se dozvíte mnohé co je třeba i ve svém životě změnit. A to je krásná cesta propojení, sjednocení, scelení. Život je pohyb. Vítejte v pohybu pro svůj živý život.

Mé kurzy diastázy, scelování břišní stěny jsou o poznání a spojování se svým životem. Naše břicho totiž je náš život. A podle toho jak ten svůj život vedeme, tak i naše břicho a břišní stěna vypadá. Mám ráda jednoduchost, účelnost, praktičnost a především smysluplnost. Nebaví mě dělat věci polovičatě a povrchně. Proto v mých kurzech Scelování diastázy jde o poznání sebe samé v různých úrovních. Přesto cviky a rozpohybování těla je základ, na kterém stavím.

Protože je potřeba mít oporu, důvěru ve své tělo, je také třeba různými technikami vrátit do svalů i fascií živost, šťávu, pružnost i sílu. Ale takovou jemnou sílu, která bude laskavá, jemná, přesto dostatečné silná, aby unesla vše co v našem břiše je.

Pokud je břicho rozdělené, otevřené, tak je jasné, že v našem těle to někde vázne. Naše 2 poloviny levá a pravá se od sebe oddělily, břicho není kompaktní, není součástí celku, není „v celku“. Stačí ho jemně, postupně krok po kroku oživit, usměrnit, usmířit levou a pravou část těla a spojit je. Není to těžké ani nijak složité, ono je to vlastně opravdu jednoduché.

Není to ani o spoustě cviků, nějakém velkém přeorganizovávání v těle, je to o vnímání sebe. Je to o cestě zpět k sobě. Diastáza je tou skvělou učitelkou, která nám toto přišla sdělit. Říká nám: hele děvče, nějak si sama na sebe zapomněla. Vidíš, máš v životě (břiše) mezeru, utíká ti z něj síla. Odešla jsi ze svého těla a je čas se k sobě vrátit. Tak pojď zpět a bude zase dobře.

Přečtěte si příběhy absolventek: ZDE

Toto umění je 1/5 z celého udržitelného scelování, které učím v kurzu Břicho a život v celku.

Buďte se mnou v živém kontaktu.

Pravidelně vysílám a dělím se o své postřehy, dávám rady a inspirace pro zdravý pohyb, ale také své uvědomění ve FB skupině a na mém YouTube profilu přidejte se a dejte odebírat: