úvod přehled kurzů PŘEDNÁŠKA | Funkční dech pro ženy

PŘEDNÁŠKA | Funkční dech pro ženy

Praktická přednáška pro ženy s tématem: Funkční dech pro ženy

Seznamte se se způsobem dýchání, který má vědecky podložené důkazy o tom, že náš běžný způsob dechu vede k onemocnění (vysokému krevnímu tlaku, ke kardiovaskulárním onemocněním, ke stresu a tím i k obtížím v pánevním dně). 

V roce 2008 byla udělena Nobelova cena za objev vzácné molekuly NO – oxid dusnatý, který si naše tělo dokáže tvořit samo a má nedozírný vliv na naše zdraví. Ale náš běžný způsob dechu ji vůbec nevyužívá. Přijďte se seznámit s touto jedinečnou možností, která váš dech změní na lék i pro pánevní dno.

Nezůstaneme jen u teorie, ale půjdeme i do praxe.

Přednáška se bude konat živě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově, ale také bude zároveň streamovaná online. Tudíž i když to máte do Nového Bydžova daleko, můžete být u ní také a ještě získat i záznam, který vám následující den pošlu.

Odkaz na stream vám pošlu 1 den a 1 hodinu před vysíláním.

Těším se na vás s láskou a úsměvem

Joli pohybová specialistka, se zaměřením na dech, funkční pánevní dno, scelování diastázy a smysluplnou chůzi. Lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka Oxygen Advantage® - škola funkčního dechu Patricka McKeowna

PŘEDNÁŠKA | Funkční dech pro ženy

Jiráskovo divadlo NB / online