úvod přehled kurzů ❃ OA Pánevní dno jako nové 3x3 ❃ praktický kurz pro ženy ❃

❃ OA Pánevní dno jako nové 3x3 ❃ praktický kurz pro ženy ❃

"Mít spolehlivé a funkční pánevní dno je cesta k většímu sebevědomí, pohodlí, intimnímu potěšení a celkové spokojenosti."

❃ Udělej pro své pánevní dno víc, než jsi kdy udělala ❃

Kurz dle Školy pánevního dna metody 3x3 Renaty Sahani obohacený o unikátní dechovou metodu Oxygen Advantage®, která prokazatelně urychluje regeneraci těla.

 • Přijďte vrátit svému pánevnímu dnu jeho původní funkčnost, aby bezpečně neslo naše orgány a drželo je na místech kde mají být.
 • Díky oživení svalů pánevního dna se vám ozdraví nejen menstruační cyklus, ale zmírní nebo dokonce i vymizí obtíže s menopauzou.
 • Navíc pokud už znáte jisté oslabení pánevního dna, např. hemoroidy, nějaké druhy inkontinence, kostrčový syndrom, bolest v SI, obtíže s kyčelními klouby, tak tento kurz vám bude dozajista nápomocný.

Kurz je vhodný pro ženy, vitální i méně, mladé i zralé, štíhlé i plnější, unavené i spokojené, po porodu i po přechodu.

Nastup do praktického kurzu pod vedením zkušené pohybové specialistky s vlastní zkušeností a víc jak 37 letou praxí.

 • Jedinečné spojení celostní Školy pánevního dna 3x3 Renaty Sahani a unikátní dechové metody Oxygen Advantage®, která prokazatelně obnovuje buňky těla, tedy i pánevního dna, tím urychluje jeho regeneraci a obnovu.

Pod přihlašovacím formulářem najdete další informace.

Platební informace vám přijdou samostatným mailem hned po odeslání objednávky, kdyby ne, pište na: jolana@jolananovotna.cz


❃ OA Pánevní dno jako nové 3x3 ❃ praktický kurz pro ženy ❃

komunitní centrum Škola Vysočany u Nového Bydžova

***********************************

Tento kurz je pro vás, která chcete:

 • ovládat svaly pánevního dna ve všech vrstvách
 • užívat sílu pánevního dna v širších souvislostech
 • pochopit své pánevní dno v rovině fyzické, emoční, energetické
 • naučit se svým pánevním dnem komunikovat
 • navázat spojení se svými osobními tématy pánevního dna

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Jak bude kurz probíhat:

Kurz zvládnete i bez jakékoli fyzické kondice. Cvičení je proloženo přednáškami a dalšími užitečnými regeneračními metodami (dech, bioenergetika....) Všechny pospolu i s místem vytvoříme láskyplný, podporující, posilňující prostor, který bude pro nás všechny obohacením.

Místo konání i přespávání:

Adresa: Komunitní centrum Škola Vysočany čp: 52, Vysočany u Nového Bydžova 50401. Budova je nově zrekonstruovaná a přizpůsobená pro školení a kurzy. Jedná se o silové místo v bezprostřední blízkosti najdete 2 menhiry, které vyzařují do okolí vylaďující a posilňující sílu. U nichž můžete trávit a posilňovat se individuálně i ve volném čase. Pokud bude hezky budeme hodně pobývat na zahradě v přírodě i u menhirů. Pokud bude ošklivo budeme v teple budovy.

K dispozici budeme mít 2 velké místnosti, sociální zařízení, vybavenou kuchyň.

Těším se na vás s láskou a úsměvem Joli

pohybová specialistka, se zaměřením na dech, funkční pánevní dno, scelování diastázy a smysluplnou chůzi. Lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka dechové školy Oxygen Advantage® - škola funkčního dechu Patricka McKeowna

Ohlasy žen: zde jsem vybrala pár, všechny si můžete přečíst zde: Příběhy žen po kurzu pánevního dna

 • Chci moc poděkovat, protože jsem minulý týden po dlouhé době vyrazila běhat a s radostným úžasem zjistila, že jsem nepotřebovala ani celé tři měsíce procvičování, aby mě přestala trápit inkontinence při běhu. Fakt mi stačil zhruba měsíc a půl, a to rozhodně nejsem schopná cvičit dle doporučení, pánevní dno sice cvičím většinu dní, ale někdy jen jednou či dvakrát, pětkrát se mi povedlo cvičit tak tři dny za celou dobu. Takže děkuju moc, za vysvětlení a srozumitelné provedení tím, jak cvičit, a také za pozitivní nabití na kurzu, které mě nakoplo k pravidelnému cvičení. Děkuji moc - Zuzka Sýkorová
 • Ještě jednou moc děkuji za úžasný den. Moc velká inspirace. Poctivě uvolňuji. Vypadá to, že budu muset v brzké době udělat seminář na dech, protože u tebe jsem pochopila, že o síle to není. Jinak cítím se skvěle, menzes se nakonec dostavil a já aspoň popřemýšlím, jak to dělám, že skoro nepotřebuji hygienické pomůcky. - Petra Skyvová - pohybová specialistka Olomouc
 • Doma se mi cvičení tak moc nedaří jako ve skupině, ale to vím, že je to normální, ta energie skupiny nás vždy posiluje. V práci vsedě to jde také těžko, ale chce to čas. Jinak asi přes rok a půl mě trápí SI a kyčle a jde to až do třísel, po Pilates se to na chvíli zlepší, chodila jsem i na rehabku a pomocí reflexky uvolnit krk a bedra. Vždy se to na chvíli zlepšilo a pak se to vrátilo zpět. Teď však po kurzu pánevního dna se to výrazně zlepšilo, pak to zlepšení začalo odeznívat, ale když jsem trošku doma zase pánevní dno pocvičila, tak zase výrazné zlepšení. Tak to mě opravdu překvapilo, kde vlastně až může být příčina pohybových potíží ... Mockrát děkuji a moc ti fandím v šíření nových vědomostí z oblasti pánevního dna, opravdu je velká neinformovanost. - Pavlína