úvod přehled kurzů Výběr z Pohybotéky - Vnímej svoje tělo

Výběr z Pohybotéky - Vnímej svoje tělo

Vybrala jsem pro tebe 5 lekcí z Pohybotéky s tématem Vnímej svoje tělo. Všechny lekce jsou v duchu Smysluplného pohybu pro celé tělo. Tento výběr je zaměřen na lopatky, nohy, rotace, krční i bederní páteř. Přesto ani pánevní dno nezůstane stranou. Však víš, že bez pánevního dna a správného zapojení břicha v souladu scelování diastázy lekce vůbec nevedu. :-)

Pro koho je tento výběr vhodný? Pro začátečníky i pokročilé, každý si v tom najdete své a vaše tělo vám bude vděčné.

Tento výběr si můžeš koupit na 12 měsíců za 600 Kč.

Přehled a obsah výběru najdeš pod objednávkovým formulářem.

Klikni na objednat, vyplň své jméno a tvou mailovou adresu, stiskni tlačítko objednat. Obratem ti přijdou pokyny k platbě podle, kterých postupuj a zaplať danou částku.

  • Pokud potřebuješ vystavit fakturu, jako doklad o zaplacení, ráda ti ji vystavím a pošlu po provedené platbě. Napiš do poznámky: Potřebuji fakturu, své jméno a fakturační adresu. Děkuju
  • Ulož si mou mailovou adresu jolana@pilatesnovotna.cz do bezpečných kontaktů, ať mail snadno najdeš.


Výběr z Pohybotéky - Vnímej svoje tělo

U vás doma - online

600 Kč

  • online
    12 měsíců

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Vnímám své tělo - 50 minut. Pohybová lekce zaměřená na vnímání svého těla. V mých pohybových lekcích vás vedu k pozornosti k sobě a v sobě. Společně prozkoumáváme změny, nacházíme rozdíly v různých částech těla, jak to vypadalo před, během, ale i po cvičení. Díky tomu své tělo poznáváte, učíte se mu vycházet vstříc a naučíte se rozeznávat a především předcházet různým zdravotním nepohodlnostem.

Mám se skvěle ve svém těle - 50 minut. Poznáte, jak spolu svaly spolupracují. Celá lekce je v leže na zemi, připravte si podložku a doporučuji si lekci pustit přes televizi, ať dobře vidíte. Někdo si hezky zacvičí a někdo si z lekce odnese i jiná poznání.

Vnímej své lopatky - 40 minut. Lekce, ve které budou lopatky, ramena a celé naše paže hrát hlavní roli. Jsou to taková naše křídla a uvědomíme si jak na tom se svými křídly jsme. Jestli naše paže podporují náš rozlet a rozsah, nebo je to jinak?

Vnímej své nohy - 35 minut. Lekce, ve které prozkoumáte své nohy, stabilitu, oporu, sílu, schopnost nést, důvěru se na své nohy postavit. Poznáte, která noha je ta, na kterou se spoléháte.

Otáčení - 60 minut. V této lekci se mrkneme na to, jak nám jde otáčení. Rotace jsou součástí téměř každého pohybu i postoje. Všimněte si kolik rotačních pohybů, kolik přetočení uděláte, než se z lehu postavíte na nohy. Celý švýcarský fyzioterapeutický koncept Spiraldynamik je o obnovení funkčních rotací v těle. Jaký význam pro vás mají slova - ROTACE, ROZHLED, OTOČENÍ?