úvod přehled kurzů Výběr z Pohybotéky - Sball

Výběr z Pohybotéky - Sball

Vybrala jsem pro tebe 4 lekce z Pohybotéky s cvičební pomůckou Sball. Všechny lekce jsou v duchu Smysluplného pohybu pro celé tělo. Tento výběr je zaměřen především na krční, hrudní a bederní páteř a ramena. Přesto ani pánevní dno nezůstane stranou. Však víš, že bez pánevního dna a správného zapojení břicha v souladu scelování diastázy lekce vůbec nevedu. :-)

Pro koho je tento výběr vhodný? Pro začátečníky i pokročilé, každý si v tom najdete své a vaše tělo vám bude vděčné.

Tento výběr si můžeš koupit na 12 měsíců za 500 Kč.

Přehled a obsah výběru najdeš pod objednávkovým formulářem.

Klikni na objednat, vyplň své jméno a tvou mailovou adresu, stiskni tlačítko objednat. Obratem ti přijdou pokyny k platbě podle, kterých postupuj a zaplať danou částku.

  • Pokud potřebuješ vystavit fakturu, jako doklad o zaplacení, ráda ti ji vystavím a pošlu po provedené platbě. Napiš do poznámky: Potřebuji fakturu, své jméno a fakturační adresu. Děkuju
  • Ulož si mou mailovou adresu jolana@pilatesnovotna.cz do bezpečných kontaktů, ať mail snadno najdeš.


Výběr z Pohybotéky - Sball

U vás doma - online

500 Kč

  • online
    12 měsíců

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Přehled a obsah lekcí:

Sball - krk a bedra - 50 minut. Uvolníme bederní i krční páteř, která přinese užitek i hrudní páteři. Lekce převážně v leže udělá dobře především těm, kteří během dne někde pobíhají nebo se cítí ve stresu.

Sball - bedra, ramena, krk - 60 minut. Pomůcky: ježatý míček, Sball, nebo overball, zeď. Promasírujeme dokonale tělo od krku až po zadek. Po uvolnění a prokrvení si zacvičíme a dáme do pořádku bedra, ramena i krk. Během lekce zjistíte, jestli to že jste si uvolnili lopatky souvisí i s vaší krční páteří.

Sball - ramena - 60 minut. Uvolněním břišní stěny, žeber a lopatek vrátíme pohyblivost do ramen, ale i vylepšíme stav krční, hrudní i bederní páteře.

Sball - hrudník - 75 minut. Rozpohybujeme hrudník a najdeme souvislosti s bederní i krční páteří. Lekce je převážně v leže a v sedě.