úvod přehled kurzů Výběr z Pohybotéky - ZDARMA

Výběr z Pohybotéky - ZDARMA

Vybrala jsem pro tebe 3 plnohodnotné lekce z Pohybotéky a nabízím ti je ZDARMA. Zacvič si a udělej svému tělu dobře. Přijmi je jako dárek a takové představení mé práce s tělem. Všechny lekce jsou v duchu Smysluplného pohybu pro celé tělo. Takže pokud chceš povzbudit své pánevní dno, dobře tonizovat břicho, aby bylo v souladu se scelováním diastázy, povznést páteř, aby plotýnky měly dostatek prostoru, aby se ti uvolnil hrudník, krk či bedra, tak tento výběr je přesně pro tebe

Pro koho je tento výběr vhodný? Pro začátečníky i pokročilé, každý si v tom najdete své a vaše tělo vám bude vděčné.

Co získáš?

  • Předám umění aktivovat hluboký stabilizační systém v těle, aby celá tvá páteř byla šťastná a plotýnky měly dostatek prostoru, naučím tě v základu aktivovat pánevní dno a používat břišní svaly v souladu scelování diastázy
  • Poradím ti, jak využít zážitek ze cvičení pro změnu a vyladění hormonálního systému 
  • Ukáži ti, jak obyčejné vstávání ze židle povýšit na trénink, ze kterého budou mít tvé plotýnky radost, pánevní dno plesat a nohy získají to co jim náleží: sílu nést a povznášet celé tělo. 

Tento výběr je pro tebe ZDARMA na 1 měsíc.

Klikni na objednat, vyplň své jméno a tvou mailovou adresu, stiskni tlačítko objednat. Obratem ti pošlu přístup k první lekci a můžeš hned cvičit. Za 2 dny ti přijde mail s přihlašovacím heslem, kterým si otevřeš přístup v Pohybotéce, kde na tebe budou čekat všechny ZDARMA lekce pohromadě a budou pro tebe otevřeny 1 měsíc.

  • Ulož si mou mailovou adresu jolana@pilatesnovotna.cz do bezpečných kontaktů, ať mail snadno najdeš.

Výběr z Pohybotéky - ZDARMA

U vás doma - online

  • ZDARMA

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Vnímám své tělo - 50 min. Pohybová lekce zaměřená na vnímání svého těla. Společně prozkoumáme změny a najdeme rozdíly v různých částech těla. Poznáte jak to vypadalo před, během, ale i po cvičení. Díky tomu své tělo poznáváte, učíte se mu vycházet vstříc a naučíte se rozeznávat a především předcházet různým zdravotním nepohodlnostem.

Objev sílu svého středu - 50 min. Lekce, která prozkoumá a uvede v život váš hluboký stabilizační systém HSS.. Uvolníme dýchací bránici, která dá pokyn pánevnímu dnu aby se zapojilo do aktivity. Písknutí podpoří břicho aby i vaše páteř byla šťastná. Lekce je vhodná, když vás bolí záda, chcete posílit své pánevní dno a pro scelování diastázy je jako dělaná.

Kyčle, SI, bedra + pohyb hrudníku - 40 min. V této lekci použijeme židli a ručník, nebo šálu. Rozpohybujeme hrudník nejprve v sedě a pak i ve stoje. Celé lekce nás provede k uvědomění jak své tělo používat při chůzi. 

Reference:

Dnes jsem poprvé cvičila - Kyčle, SI, bedra na židli. Bylo to fajn, i když pro mě zatím velmi nezvyklé, problém jsem měla vůbec vydržet v sedící poloze. Ke konci jsem měla roztřesené nohy ale vydržela jsem. Mám ze sebe radost. Děkuji