úvod přehled kurzů Výběr z Pohybotéky - Objev sílu středu

Výběr z Pohybotéky - Objev sílu středu

Vybrala jsem pro tebe 5 skvělých lekcí z Pohybotéky. Všechny lekce jsou v duchu Smysluplného pohybu pro celé tělo. Takže pokud chceš povzbudit své pánevní dno, dobře tonizovat břicho, aby bylo v souladu se scelováním diastázy, povznést páteř, aby plotýnky měly dostatek prostoru, aby se ti uvolnil hrudník, krk či bedra, tak tento výběr je přesně pro tebe. 

Pro koho je tento výběr vhodný? Pro začátečníky i pokročilé, každý si v tom najdete své a vaše tělo vám bude vděčné.

Tento výběr si můžeš koupit na 12 měsíců.

Přehled a obsah výběru najdeš pod objednávkovým formulářem.

Klikni na objednat, vyplň své jméno a tvou mailovou adresu, stiskni tlačítko objednat. Obratem ti přijdou pokyny k platbě podle, kterých postupuj a zaplať danou částku.

  • Pokud potřebuješ vystavit fakturu, jako doklad o zaplacení, ráda ti ji vystavím a pošlu po provedené platbě. Napiš do poznámky: Potřebuji fakturu, své jméno a fakturační adresu. Děkuju
  • Ulož si mou mailovou adresu jolana@pilatesnovotna.cz do bezpečných kontaktů, ať mail snadno najdeš.


Výběr z Pohybotéky - Objev sílu středu

U vás doma - online

720 Kč

  • online
    12 měsíců

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Přehled a obsah lekcí:

Krátké video úvody k jednotlivým lekcím: ZDE

Objev sílu svého středu - 50 min. Lekce, která prozkoumá a uvede v život váš hluboký stabilizační systém HSS.. Uvolníme dýchací bránici, která dá pokyn pánevnímu dnu aby se zapojilo do aktivity. Písknutí podpoří břicho aby i vaše páteř byla šťastná. Lekce je vhodná, když vás bolí záda, chcete posílit své pánevní dno a pro scelování diastázy je jako dělaná.

SI, bedra, kyčle - 35 min. Rozpohybujeme, rozdýcháme, uvolníme a pak i nově zpevníme oblast SI a beder tak, aby těmto místům bylo dobře.

Lymfa v pohybu - 50 min. Lekce pro ty z vás, které většinu dne sedíte. Při sezení je průtočnost lymfy tělem omezená. Jako kompenzace je postavit se a rozpohybovat tělo ve stoje. Rozproudit lymfu v nohách i podpaží.

Ramena a kyčle - 55 min. Ramena i kyčle používáme při chůzi - 4 klouby kulovitého tvaru v našem těle, které se vzájemně ovlivňují. V této lekci je uvedeme do spolupráce s dechem, pohybem, stabilitou. Do ramen i kyčlí vneseme šířku, uvolnění, pohyb i sílu. Propojíme to do chůze, aby každý krok byl pro nás praxí, která vede ke zdraví.

Chůze - 25 min. Chůze je nejdokonalejší pohyb, který buď bude podporou pro naše zdraví, nebo to bude jinak. Naučte se vnímat své tělo při chůzi. Aby byla chůze taková, jaká má být, potřebujeme k tomu rotující hrudník i pánev, které spojuje scelené břicho a aktivní pánevní dno včetně chodidel. Chůze pro zdraví našeho pánevního dna, pro podporu scelení diastázy a tím šťastná bedra i hrudník.

Navíc k tomuto výběru ti dávám DÁREK: Masáž zad o zeď - 10 min. Jednoduchá, praktická, rychlá to je masáž míčkem o zeď. Pro úlevu, pro oživení, rozproudění, ale i pro nabuzení během únavy. Masírujte se a udělejte svému tělu dobře.

Tento výběr si můžeš koupit na 12 měsíce za 600 Kč.

Přeji ti ať ti pohyb se mnou přináší zdraví tělu a klid duši. Lekce připravuji s láskou a letitými zkušenostmi.

Mějme se skvěle ve svém těle. Joli